09 December 2018 - Sunday

Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi

İstanbul, Kadıköy
Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi

Event Details

"Başarılı insanlar daima başkalarına yardımcı olmak için fırsat kollarlar, başarısızlar ise 'acaba burada benim için ne var?' diye sorarlar.” – Brian Tracy

 

Yaratıcı bir girişim fikriniz var, iş planı tamam, ürün ve hizmetleriniz hazır, belki yatırım da aldınız. Peki, insan kazanmaya hazır mısınız? Evet evet, “satış yapmak” demiyoruz, “insan kazanmak” diyoruz. Çünkü SATIŞ, bir İNSAN KAZANMA sanatıdır, para kazanmak ancak bundan sonra gerçekleşir.

 

Satış ve liderlikle ilgili bildiğiniz pek çok şeyi unutun!

 

Girişimcilik her geçen gün daha da yaygınlaşırken ve teknoloji de hızla hayatlarımıza nüfuz ederken, satış ve pazarlama çok daha önemli hale geliyor. Hal böyleyken, “Eyvah! Batıyorum ve bir tek satış bile yapamıyorum!” sözünü daha fazla kişiden duymaya başlıyoruz. Çünkü unuttuğumuz bir şey var: Başkalarına yardımcı olabilmek için karşılıklı güveni oluşturmak, bunun için de karşımızdaki kişiyle iletişim kurabilmek ve onun hayatında bir değer yaratmak gerekli!

 

Satış baskıları, kriz yönetimi, pazar koşulları, artan rekabet, pazartesi sendromları, başkalarının gündemleri ve öncelikleri içinde kendinizi unutup sadece bugünü kurtarmaya çalışan bir ticaret/girişimcilik/satış yolculuğu mu?

Yoksa içinizdeki "insan odaklı, sanatçı ruhlu, lider satış ustasını" keşfedip gün yüzüne çıkararak, yüksek motivasyon ve istikrarlı pozitif enerjinizle ticaretinizi, girişimciliğinizi keyifli bir yolculuğa dönüştürüp,  ideallerinizi de içeren bir yaşama doğru yol almak mı? Karar sizin…

 

ATÖLYE PROGRAMI:

 

Satışa ve kendi satış/liderlik tarzınıza farklı bir bakış

 

9 Aralık Pazar günü gerçekleştireceğimiz 4 saatlik Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’nde bir taraftan satışın standart sürecini "bu işin bilimi nedir?" şeklinde gözden geçirirken, diğer taraftan daha çok işin insani boyutuna ve sanatına odaklanacağız.

 

Kendi kendine koçluk oyunları ile katılımcılar "iletişim", "özgüven, güven vermek, müşteriye ve kendine güvenmek", "kendine ve tüm sürece liderlik etmek", "değer yaratmak, değer katmak" gibi satışta çok kritik olan unsurları bizzat deneyimleyerek yoğun bir öğrenim süreci yaşayacaklar. Atölyeden, yanlarında zengin bir farkındalık kazanarak ayrılacak, ertesi sabah sendromsuz bir pazartesiye merhaba diyecekler.

 

Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’ne kimler katılabilir?

 

  • Girişimcilik yolunda ilerleyenler
  • Genç girişimciler
  • Startuplar
  • Kurumsal bünyede kurulu girişimci ekipler
  • Satış ve pazarlama departmanlarında çalışanlar
  • İletişim ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyenler
  • Farklı bakış açıları edinmek isteyenler
  • Şirket yöneticileri
  • Öğrenciler

 

ATÖLYE DETAYLARI:

 

9 Aralık Pazar günü öğleden sonra Kolektif House Maslak Tree Room'da yeriniz hazır. Ama lütfen acele edin, çünkü atölye boyunca deneyimleyeceğiniz koçluk çalışmalarının verimini yükseltmek için katılım kontenjanla sınırlıdır.

 

ETKİNLİK: MT Deneyim Okulu: Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi 

YER: Kolektif House Maslak - Tree Room

TARİH & SAAT: 9 Aralık 2018 Pazar 14:00-18:00

HAZIRLAYAN, SUNAN ve YÖNETEN: Mine TEZER 

Mine TEZER, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans diplomalarına sahiptir. Bilgi Teknolojileri sektöründeki 20 yıllık kariyerinde İş ve Teknoloji Yazılımları üzerine danışmanlık, satış, pazarlama, operasyon yönetimi ve proje yönetimi alanlarında üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır. Halen teknoloji şirketleri, girişimciler ve startup firmalarına yönelik İş Danışmanı (şirket kültürü, değer yaratımı, iş süreçleri analizi, yönetimi ve iyileştirilmesi, müşteri odaklı ve hedef bazlı yönetim), Liderlik Gelişimi Uzmanı, Öğrenim Deneyimi Tasarımcısı ve Girişimci Mentörü olarak çalışmaktadır.

İş hayatı boyunca Kişisel Gelişim ve Liderlik, Etkili İletişim Teknikleri, Stres Yönetimi, Müzakere Becerileri, Satış Psikolojisi ve Satış Yönetimi alanlarında birçok eğitimler almış, çalıştığı firmalarda satış ve danışmanlık ekiplerine eğitimler vermiştir. İnsan beyni, psikoloji ve liderlik gelişimi konularına olan merakı sayesinde hayat yolu “Koçluk” mesleği ile kesişmiştir. Erickson Coaching International Koçluk Okulundan Profesyonel Koçluk Sertifikası’na sahip olan Mine Tezer, bundan önce Uluslararası Transaksiyonel Analiz Derneğinin Uluslararası Transaksiyonel Analist Diploma Programı’nı tamamlamıştır. İş hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde görev yapmakta ve seminerler vermektedir.

 

ÜCRET:

 

Erken Kayıt (23-30 Kasım) - Standart katılımcı 440 TL, 18-24 yaş aralığında genç girişimci ve öğrenciler için 80 TL.

Normal Kayıt (1-8 Aralık) - Standart katılımcı 480 TL, 18-24 yaş aralığında genç girişimci ve öğrenciler için 100 TL.

 

Bilet fiyatlarına tüm vergi, komisyon vb. masraflar ile atölye günü sunulacak çay, kahve ve ikramlar dahildir.

 

Dünyada olmasını istediğiniz değişimin kendisi olun…

 

İletişim Bilgileri:

 

[email protected]

http://minetezer.com/

 

09 December 2018 Sunday 14:00

09 December 2018 Sunday 18:00


Kolektif House Maslak, 42 Maslak, Maslak Mah., Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34398 Sarıyer/İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
MT Danışmanlık - www.minetezer.com Questions For Organizer?

İş Danışmanlığı, Öğrenim Deneyimi Tasarımı, Liderlik Gelişimi Mentorluğu, Girişimci Mentorluğu