09 June 2018 - Saturday

Anneler - Babalar ve Bakıcılar İçin : Katılım Belgeli İlkyardım Eğitimi

İstanbul, Üsküdar
Anneler - Babalar ve Bakıcılar İçin : Katılım Belgeli İlkyardım Eğitimi

Event Details

İlkyardım HAYAT KURTARIR

Bebeklerde ve Çocuklarda “Öpünce Geçmeyen Uflar” için İlkyardım Eğitimi

Bebeklerin ve çocukların başına gelebilecek en ufak kaza bile doğal olarak ebeveynlerin kâbusudur. Ne yazık ki, böyle bir durumla karşı karşıyayken çaresiz kalmak, paniğe kapılıp geç tepki vermek, hatta istemeyerek yanlış bir şeyler yapmak mümkün olabilmektedir.

Ne kadar dikkatli ve bilinçli olursanız olun çocuğunuzun başına gelebilecek tüm kazalardan onu korumanız çok zor. Ancak kaza durumunda doğru ilkyardım uygulamalarını yapabilirseniz ciddi yaralanmaları ve hayati tehlikeleri önleyebilir, çocuğunuzun kolayca iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Doğru şeyleri yapabilmek yalnızca bunları bilmek ile mümkün olduğuna göre, Öpünce Geçmeyen Uflar için hangi ilkyardım uygulamalarını yapabileceğinizi önceden biliyor olmak, böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kendinizden emin ve çabuk hareket edebilmenizi sağlar; ki bunlar, ilkyardım uygulamalarında hayati önem taşımaktadır.

Eğitim Sonunda Edineceğiniz Bilgi ve Beceriler:

Bebekleri ve çocukları kazalara karşı koruyabilme ve onlar için güvenli bir çevre oluşturma konusunda farkındalık kazanabilme,

İlkyardımın temel uygulamalarını öğrenip, bunları doğru zamanda doğru şekilde uygulayabilme,

Acil durumlar karşısında hayati tehlikenin ortadan kaldırılması, yaşamsal fonksiyonların sürdürülebilmesinin sağlanması, durumun kötüleşmesinin önlenmesi ve iyileşmenin kolaylaştırılması için gerekli olan ilkyardım bilgilerini öğrenme ve uygulama becerisi kazanabilme.

Eğitimi Düzenleyenler & Destekleyenler : Bakiciburada.com

Kimler Katılabilir : Anneler ve babalar, potansiyel anneler ve babalar, bebek ve çocuk bakıcıları, öğretmenler, bebekler ve çocuklarla baş başa kalan tüm yetişkinler.

Eğitimci : Deniz Karadeniz Sezgün

İletişim : [email protected]

Telefon : 0530 109 6763

İnstagram : https://www.instagram.com/denizkaradenizegitim/

Eğitim Ücreti : 150TL 

Eğitim Süresi : 3 Saat 

Katılım Belgesi : Kişiye Özel Katılım Belgesi Veriyoruz.

Banka Bilgileri : TR97 0006 7010 0000 0072 0441 32 | Yapıkredi Bankası Küçük Sanayi Şubesi | Deniz Karadeniz Sezgün

Eğitime Katılabilmeniz için ödemeyi Havale / Eft yoluyla geçtikten sonra "[email protected]"  mail adresine veya 0530 109 6763 numarayla iletişime geçerek ödemeyi yaptığınıza dair bildirimde bulunmanız gerekmektedir. 

Ödeme sonrası tarafınıza gönderilecek bilet ile etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz.


Event Promoter