08 May 2018 - Tuesday

House of Talent (HoT) Zirvesi

İstanbul, Sarıyer
House of Talent (HoT) Zirvesi

Event Details

House of Talent (HoT) Zirvesi

 

Kariyer, üniversite öncesi başlıyor, iş hayatı boyunca devam ediyor. Gelişim, sürekli gelişim, değişime ayak uydurmak, bugünün ve geleceğin bilgisine ulaşmak herkesin ihtiyacı…

House of Talent Zirvesi, şirketler ve üniversitelerdeki yetenekleri bugünün ihtiyaçlarına uyum sağlayacak donanımla buluşturmak için &Now Business&Tech Week’te yerini alıyor.

HoT, üniversiteli yetenekleri insan kaynakları profesyonelleriyle, iş dünyası profesyonellerini ise eğitimin merkezi üniversitelerle buluşturan bir zirve!

Genç Kariyer Akademisi olarak 16 yıldır lise ve üniversite öğrencilerinin kariyerlerini planlarken, iş dünyasının beklentilerinin üniversitelilerde eksik olduğunu görüyoruz.

Üniversite mezunları şirketlerin ihtiyaçlarına uygun donanıma sahip olmadan mezun oluyor, şirketler çalışanlarının eğitimleri için milyonlarca lira harcıyor.

House of Talent Zirvesi, üniversiteli yetenekleri bugünün iş dünyasını daha yakından tanımaları için şirketlerle, şirketlerin yeteneklerini ise geleceğe daha hazır hale gelmeleri için üniversitelerin Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri ve Lisansüstü programları ile buluşturuyor.

Çalışanlarının eğitim ve gelişimine milyonlarca lira yatırım yapan şirketlerin yönetici ve İnsan Kaynakları uzmanları, üniversitelerin Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri ve Lisansüstü Programları ile kurumsal anlaşmalar yapmak için buluşacak.

3 gün boyunca üniversitelerle şirketler üniversite standlarında buluşurken, 3 farklı etkinlikle de üniversitelileri şirket profesyonelleri ile buluşturuyoruz.

08 May 2018 Tuesday 17:00

10 May 2018 Thursday 17:00


UNIQ İstanbul, Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter