18 April 2018 - Wednesday

IBM ile Veri Bilimi

İstanbul
IBM ile Veri Bilimi

Event Details

1. IBM Cloud tanıtımı
2. IBM Global Entrepreneurship Program(GEP) 'ının tanıtılması
3. IBM Watson Data Platformu'nun tanıtılması
4. Uygulamalı Veri Bilimi demosu ( Bütün katılımcılar simultane olarak gerçekleştirebilecektir - Demoyu gerçekleştirecek kişiler bilgisayar getirmelidirler.)
-Demoda, Watson Machine Learning entegrasyonu ile uygulamalı olarak makine öğrenmesi modeli geliştirilecektir. Ayrıca SPSS ve Spark Model Akışı Yaratma, Model Deploy etme ve Continuous Learning Cycle hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.

18 April 2018 Wednesday 16:00

18 April 2018 Wednesday 17:20


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.

Comments