20 March 2018 - Tuesday

CEOTALKS | THE OTHER BUSİNESS TALKS

Kütahya
CEOTALKS | THE OTHER BUSİNESS TALKS

Event Details

ERTELENDİ: 24 NİSAN

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi DPÜ TV Salonunda yapılacak olan etkinlik facebook.com/dputv adresinden canlı yayınlanacaktır.

ayrıca etkinliğe katılım için instagram biyografi kısmında yer alan linkteki formu doldurup programa kaydınızı mutlaka yapınız...

kısayoldan programa kayıt

Etkinlik konum

20 March 2018 Tuesday 14:00

20 March 2018 Tuesday 15:00


Dumlupınar Üniversitesi, Evliya Çelebi Yerleşkesi, Kütahya Merkez, Kütahya


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
CEOtalks Questions For Organizer?

Nedir? CeoTalks, iş dünyasına atılmayı hedefleyen ve bu yönde kariyer planı yapan İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümleri öğrencilerini aynı yollardan geçerek başarıya ulaşmış mevcut rol modeller ile buluşturma ve tecrübelerinden faydalanmalarını sağlama projesidir. Nasıl? Birbirinden bağımsız konuşmalar olarak gerçekleştirilen CeoTalks oturumları biyografik sunum şeklinde gerçekleşir. Program dahilinde, Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinin Üst düzey yöneticileri davet edilir. Belirlenen programa toplu başvuru alınır. Oturumlar üniversitelilere ve profesyonellere açıktır. Neden Katılmalı? Rol model yöneticilerle tanışmak ve onların tecrübelerini dinlemek için Kariyer planınızın ilk adımını atmak için Çalışacağınız sektörü kararlaştırmak için Katılım belgesi ile CV’nizi güçlendirmek için Bambaşka bir sosyal ve networking (katılım sağlayan farkli üniversitelerden gelen öğrencileri, akademisyenler ve iş dünyasından katılılım sağlayanlar ile ) ortamı tecrübe etmek için Derslerde öğretilmeyenleri dinlemek için Varsa girişimleriniz için, yeni fırsatlar ve fikirler yakalamak için Belki de hayatınızın dönüm noktasını yaşamak için!