08 March 2018 - Thursday

19. Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Konseri

İstanbul, Şişli
19. Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Konseri

Event Details

GELECEĞİN LİDERLERİ MAÇKA’DA BULUŞUYOR!

18 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! Bu sene 19. gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 8-10 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde!

 

3 gün sürecek olan etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı Yüksek Sadakat ile gerçekleşecek olan Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’18 sizleri bekliyor!

 

Kongredeki Oturumlarda,

Evtiko Kurucu ve CEO'su Sina Afra,

Vestel CMO’su Tunç Berkman,

Silk&Cashmere CEO'su Ayşen Zamanpur,

4129Grey Kurucu ve CEO'su Alemşah Öztürk,

FutureBright Kurucu ve CEO’su Akan Abdula,

Gazeteci Emin Çapa,

L’Oreal CMO’su Beyza Kapu,

ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak. 

Sürpriz panel  ve konuşmacılar için www.ybk.org.tr sitesini takipte kalın.

Sınırlı sayıda indirimli bilet için elini çabuk tut!


Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl "BUL,GELİŞTİR,DÜNYAYI DEĞİŞTİR!" mottosu ile yola çıkan 19. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen pazarlama trendlerini, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

 

19. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www.facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ybk.org.tr

 

İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez. 

 Konaklamalı Katılım Detayları: 
3 gecelik konaklama paketimizde ise katılımcılarımız bilet tarihlerine göre dilerlerse 7-8-9 Mart gecelerinde ya da 8-9-10 Mart gecelerinde otelde 3 gece boyunca konaklama hakkına sahiptirler. 2-3-4 kişilik odada konaklama gerçekleşecek olan bu paketin ücreti 200 TL’dir.

Konaklamalı katılım sağlayacak olan katılımcılarımızın ödemeleri doğrudan otele yapılacaktır.


Konaklamalı katılım için iletişim bilgileri: 
Ozan Taş – [email protected] – 0539 388 3790

 

*YONETIMBILIMLERI" kodu ile Uber kaydolup etkinliğe gidiş ya da dönüş yolculuğunuzu 30 TL'ye kadar ücretsiz yapabilirsiniz.

 

08 March 2018 Thursday 11:30

10 March 2018 Saturday 21:00


İTÜ Maçka Yerleşkesi, Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter