17 March 2018 - Saturday

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

İstanbul, Beşiktaş
Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 17-18 Mart 2018 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nin en geniş kapsamlı liderlik zirvesi olma özelliğini gösteriyor. Bu sene TEB ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinliğimizde Unilever, Pladis, Abdi İbrahim, Arçelik gibi markların yanı sıra Kaan Terzioğlu, Seyid Mehmet Özkan, Fazıl Oral gibi alanında uzman isimler yer alacak.

“Yönetim” ve “Liderlik” alanlarının çok geniş bir yelpazede ele alınıp değerlendirileceği zirvemiz bugünün liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getiriyor! Birçok lider markayı ve iş dünyasının çok değerli isimlerini ağırladığımız zirvemizde spor ve medya liderliğine, genç liderlere ve kadın liderlere yönelik birçok renkli oturum da yer alacak.

17 March 2018 Saturday 09:30

18 March 2018 Sunday 17:30


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Emre Palanduz

şletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 17-18 Mart 2018 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi’nin en geniş kapsamlı liderlik zirvesi olma özelliğini gösteriyor. “Yönetim” ve “Liderlik” alanlarının çok geniş bir yelpazede ele alınıp değerlendirildiği zirvemiz bugünün liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getiriyor! Birçok lider markayı ve iş dünyasının çok değerli isimlerini ağırladığımız zirvemizde spor ve medya liderliğine, genç liderlere ve kadın liderlere yönelik birçok renkli oturum da yer aldı.