27 March 2018 - Tuesday

Kariyer Panayırı'17

İstanbul, Esenler
Kariyer Panayırı'17

Event Details

Yıldız İşletme Kulübü gururla sunar!

27-28-29 Mart tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi'nin en büyük kariyer organizasyonu olan "Kariyer Panayırı"na davetlisiniz! 

Daha önce gördüklerinizden çok daha farklı bir kariyer organizasyonu olan Kariyer Panayırı, hem fazlasıyla eğlenebileceğiniz hem de staj imkanı sağlayabileceğiniz bir etkinliktir. Diğer kariyer etkinliklerinden farklı olarak 1200 metrekarelik bir panayır çadırında gerçekleşen Kariyer Panayırı, yoğun ilgiden dolayı bu yıl da üç gün boyunca devam edecektir.

Kariyer Panayırı'nda bir yandan şirket sunumlarında şirketlerin üst düzey yöneticileriyle birebir görüşerek staj ve iş başvuruları yapabilir, bir yandan da güzel müziğin tadını çıkararak panayırın eşsiz eğlence olanaklarından dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Üç gün boyunca sürecek olan turnuvalar, yarışmalar, söyleşiler ve sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor olacak!

Yalnızca Yıldız Teknik Üniversitesi’nden değil, yurdun dört bir yanından gelen öğrencilerle dolup taşan bu etkinlikte sen de yer almak istiyorsan 27-28-29 Mart tarihlerinde Davutpaşa Kampüsü Taş Bina Önü'nde kurulacak panayır çadırımızda aramıza katılmayı unutma!

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi çok yakında!

İletişim için:

www.yildizik.com
[email protected]

https://www.facebook.com/events/2011070839168762/?active_tab=about

27 March 2018 Tuesday 09:00

29 March 2018 Thursday 17:00


Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter