20 February 2018 - Tuesday

BUSINESS TALKS

İstanbul, Beşiktaş
BUSINESS TALKS

Event Details

Merhaba, 

Bahçeşehir Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Kulübü olarak bu sene 2.'sini düzenlediğimiz Business Talks etkinliğimiz ile sizlerleyiz.

 

Küresel belirsizlikler, değişen teknolojiler ve ülkemizde yaşanan elde olmayan olumsuzluklardan dolayı piyasada oluşup geçici olarak yatırımcı moralini etkileyen durumu ve buna bağlı engelleri aşmak için bu “iletişim/paylaşım etkinliğini” düzenliyoruz.

Amacımız yatırım, risk ve yönetim konularını yaşayanların ağzından canlı olarak dinlemek ve başaranların ortak DNA’sını tanımlamak istiyoruz. Zorlukları girişimci ruhu ve yönetsel başarıları ile aşan değişik kesim temsilcilerini bir araya getiren eşsiz bir fırsat ile BAU öğrencilerinin ve davetli konuklarımızın önüne çıkıyoruz.

Panelistlerimiz;

Panelistlerimiz;
* Mehmet Aygün; Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı
* Burhan Özkan; Film Yatırımcısı, Turkish Time Yönetim Kurulu Üyesi
* Hüseyin Özkaya; HSBC Rusya & Odea Bank eski CEO’su 
* Hakan Eminsoy; Sardes Factoring Kurucusu, Eski ING/OYAK Genel Müdürü
* Emre Mimaroğlu; Credit Suisse International Türkiye Yatırım Bankacılığı Bölüm Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı


  

 Etkinlik Teması; Yatırımın DNA’sı ve Girişimciler İçin Risk Atlası

 Özetle konu başlıkları;

 

 • Yatırımcının ruh halinin ve dna’sının analizi
 • Risk almak ve risk tanımı
 • Risk yönetmek ve risk ile yaşamak
 • Yatırımcı, yönetici ve finans sağlayan dengesini yönetmek
 • Yatırımın aşamaları ve stratejik düşünme tarzı
 • Yatırımın geliştirilmesi ve ortaklıklar
 • Ortaklıkların tanımı ve her aşamaya uygun fırsatlar
 • Türkiye ve 2023 vizyonu
 • Bölgesel başlangıç ve küresel düşünme
 • Küresel finans dünyası ile uyumlu düşünme
 • Profesyonel alt yapı ve bireysel girişim dinamikleri

20 February 2018 Tuesday 14:10

20 February 2018 Tuesday 17:15


Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü
BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü

TR - BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Bahçeşehir Üniversitesi’nin en aktif kulüplerindendir. 900 üyeyi aşkın bir aile olarak Bahçeşehir Üniversitesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve hazırlık öğrencilerinin tümünü kapsayan, her türlü öğrenci profiline hitap eden bir kulüptür. Misyonumuz, Türkiye’de kendi alanlarında başarılı olmuş, liderlik yönü ön planda olan, önemli faaliyetlerde bulunmuş girişimcileri öğrencilerle buluşturmak. Geleceğin liderlerini iş hayatına daha hazırlıklı bir hale getirebilmektir. Etkinliklerimize katılımı sadece okulumuz öğrencileri ile sınırlı tutmayıp başka üniversitelerden hatta şehirlerden gelen öğrencileri de ağırlamaktan onur duymaktayız. EN - BAU Leadership and Entrepreneurship Club is one of the most active clubs of Bahçesehir University. As a family of more than 900 members, it is a club that covers all undergraduate, graduate and preparatory students studying at Bahçesehir University and caters to all kinds of student profiles. Our mission is to bring together students who have been successful in their fields, who have been in the forefront of leadership, and who have been engaged in important activities in Turkey. To be able to make future leaders more prepared for business life. We are honored to welcome students from other universities and even from cities.