06 January 2021 - Wednesday

Raşit Emir SÜER ile Türkiye'de Girişimcilik Ekosistemi - Girişimsel Sohbetler

Online
Raşit Emir SÜER ile Türkiye'de Girişimcilik Ekosistemi - Girişimsel Sohbetler

Event Details

Girişimsel Sohbetler serimize yeni yılda hız kesmeden 3. oturum ile devam ediyoruz. Bu haftaki konuğumuz Paket Taxi'nin kurucusu olup Migros, N11.com ve Çiçeksepeti gibi önemli markalarla işbirliğine imza atan Raşit Emir SÜER. 06.01 Çarşamba günü Google Meets üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinliğimizin katılım formunu ve oturum linkini ekte bulabilirsiniz. Girişimcilik ruhunu içinde taşıyan 7'den 70'e herkes davetlidir. 

Katılım Formu:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=tfmFiZxnOUqNtoVDKYldrCQhfoe8An1KvXkJ3GUXw1dUOFpRMTFEVTFaQTVESlpKQlFONTgxVDAyMS4u

Oturum Link:

https://meet.google.com/xtj-oswq-wjc

Performers

Raşit Emir SÜER

06 January 2021 Wednesday 21:00

06 January 2021 Wednesday 22:30


Online Event - Google Meets

Event Promoter

BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü
BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Questions For Organizer?

TR - BAU Liderlik ve Girişimcilik Kulübü Bahçeşehir Üniversitesi’nin en aktif kulüplerindendir. 900 üyeyi aşkın bir aile olarak Bahçeşehir Üniversitesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve hazırlık öğrencilerinin tümünü kapsayan, her türlü öğrenci profiline hitap eden bir kulüptür. Misyonumuz, Türkiye’de kendi alanlarında başarılı olmuş, liderlik yönü ön planda olan, önemli faaliyetlerde bulunmuş girişimcileri öğrencilerle buluşturmak. Geleceğin liderlerini iş hayatına daha hazırlıklı bir hale getirebilmektir. Etkinliklerimize katılımı sadece okulumuz öğrencileri ile sınırlı tutmayıp başka üniversitelerden hatta şehirlerden gelen öğrencileri de ağırlamaktan onur duymaktayız. EN - BAU Leadership and Entrepreneurship Club is one of the most active clubs of Bahçesehir University. As a family of more than 900 members, it is a club that covers all undergraduate, graduate and preparatory students studying at Bahçesehir University and caters to all kinds of student profiles. Our mission is to bring together students who have been successful in their fields, who have been in the forefront of leadership, and who have been engaged in important activities in Turkey. To be able to make future leaders more prepared for business life. We are honored to welcome students from other universities and even from cities.