23 February 2018 - Friday

YÖNET'18 Türkiye'nin Yöneticilik ve Liderlik Kampı

Ankara
YÖNET'18 Türkiye'nin Yöneticilik ve Liderlik Kampı

Event Details

YÖNET, 

MT Bilkent tarafından bu sene 13.sü gerçekleştirilen YÖNET'18, Ankara’daki ilk kampüs dışı etkinlik olma ünvanını taşımaktadır ve bölüm farkı gözetmeksizin “yöneticilik” ve “liderlik” ile ilgilenen tüm öğrencilere hitap eder. Etkinliğimizin amacı günümüzün, alanında en üst seviyeye ulaşmış yöneticileriyle geleceğin yöneticilerini ulusal platformda buluşturmaktır. YÖNET, Türkiye’deki yöneticilik ve liderlik organizasyonları arasında hem katılımcı kitlesiyle hem de ağırladığı konuşmacılarla fark yaratmayı başarmıştır. Türkiye’nin en seçkin üniversiterlerinin en başarılı öğrencilerinin katılımıyla ve alanlarında en iyi konuşmacıların ilham veren sunumlarıyla; en prestijli olma konusunda iddiasını, hedeflerini artırarak devam etmektedir.

YÖNET'18  23-24-25 Şubat tarihlerinde, Türkiye’nin en öncü üniversitelerinden 1200’in üzerinde öğrencinin katılımıyla JW MARRİOTT ANKARA'da gerçekleşecektir. İki gün sürecek etkinliğimiz boyunca Türkiye’nin önde gelen yönetici ve liderlerinin vereceği seminerlerin yanı sıra, interaktif eğitimler ve yarışmalarla üniversite öğrencilerine, yarının yöneticileri olma yolunda kendilerini geliştirme fırsatı sağlanacaktır.

Öğrenciler, bir yandan kendilerini “yöneticilik” ve “liderlik” konularında geliştirirken bir diğer yandan çeşitli kültürlerden birçok öğrenci ile tanışacaklardır. Bilkent Üniversitesi Mühendislik Topluluğu olarak
amacımız, öğrencilerin daha mezun olmadan, iş hayatı hakkında yeterince donanıma sahip olmalarını sağlamaktır.

23 February 2018 Friday 08:45

25 February 2018 Sunday 18:30


JW Marriott Hotel Ankara, Kizilirmak Mah. Muhsin Yazicioglu Cad. No: 1 Sogutozu, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Comments