21 January 2018 - Sunday

“Moblobi.com ile Gez” Etkinliğinde 21 Ocak’ta Oyun Sektörü Buluşuyor!

İstanbul, Adalar
“Moblobi.com ile Gez” Etkinliğinde 21 Ocak’ta Oyun Sektörü Buluşuyor!

Event Details

Moblobi olarak network anlayışını “Moblobi.com ile Gez” organizasyonları ile biraz değiştiriyoruz.

Hepimiz çok sayıda, panel, sempozyum, meetup ve benzeri etkinliğe katılıyoruz. Ancak bu etkinliklerde birbirimizle tanışma konusunda bazen çok kısa zamanlar bulabiliyoruz. Bazen de bir grubun içine girip direkt kart alışverişi yapmak da pek samimi gelmiyor. Hepimizin bu ortak sıkıntısından hareketle “Moblobi ile Gez” konseptli günübirlik geziler düzenliyoruz. Bu gezilerde ortak amaca toplanmış gruplar birbirleri ile networking imkanı bulabiliyor hatta güzel anılar yaratabiliyorlar.

İşte "Moblobi.com ile Gez"'de "Ocak ayı Etkinliği":

Tüm oyun sektöründe çalışan profesyonelleri ve bu alana ilgi duyan öğrenci veya girişimcileri iş ve network ağlarını genişletebilmeleri için  21.01.2018 tarihindeki Büyükada Gezisine bekliyoruz.

21 Ocak 2018 Pazar tarihindeki gezimiz Büyükada’ya gerçekleşecek olup ve oyun sektöründe çalışan veya bu sektöre ilgi duyan herkese açıktır.

Kimler katılabilir ?

Oyun sektöründeki tüm çalışanlar ve bu sektöre ilgi duyanlar gezi sırasında diğer kişilerle tanışma ve iş ilişkilerini geliştirme şansına sahip olacaklar.

Öğrenciler veya girişimciler ise sektör profesyonelleri ile tanışıp sormak istedikleri soruları sorabilecekler.

Kısacası gezeceğiz, göreceğiz, eğleneceğiz ve üstüne bir de iş ağımızı geliştireceğiz.

Tur Programı

Saat 10.30 da Büyükada Şehir Hatları Vapur iskelesi önünde buluşuyoruz. Meydandaki ünlü pastanede birer sandviç ve çay ile kahvaltımızı yapıyoruz. Sonrasında Aya Yorgi yönüne doğru yürüyüşe başlıyoruz. Hoş sohbetlerle dura kalka geze göre 1-1,5 saatlik keyifli bir yürüyüş sonrası Aya Yorgi tepesine çıkıyor ve öğle yemeklerimizi burada nefis manzara ve güzel bir sohbet eşliğinde yiyoruz, birbirimizi daha da iyi tanıyoruz. Yemek sonrası farklı bir yoldan dönüşe geçiyoruz ve saat 15.00-16.00 gibi tanıdığımız yeni insanlar ve sektör hakkındaki güzel bilgilerle dolu olarak Büyükada vapur iskelesinde vedalaşıyoruz.

Ücret

Ödemelerinizi IBAN yoluyla indirimli olarak yapabileceğiniz gibi, kredi kartı ile ödemek isteyenler Biletino aracılığı ile bilet satın alabilir. Dilerseniz etkinlik günü Moblobi.com görevlisine de nakit ödeme yapabilirsiniz.

IBAN numarası üzerinden yapılan satın alımlarda kişi başı etkinlik ücreti 80 TL’dir. IBAN numarası ile ödeme yapmak istiyorsanız [email protected] mail adresinden bize ulaşarak IBAN numaramızı öğrenebilirsiniz.

Biletino üzerinden satın alımlarda kişi başı etkinlik ücreti 100 TL’dir. Kredi katı ile Biletino üzerinden bu sayfadan ödeme yapabilirsiniz.

— Gezi başlangıcında ilgili lokasyonda Moblobi.com görevlisine yapacağınız ödemelerde kişi başı ücret 100 TL’dir.

Fiyata etkinlik boyunca yapılan kişisel harcamalar, yiyecek ve içecekler dahil değildir.
Katılmak isteyenlerin [email protected] mail adresinden bize kayıt olmaları gerekmektedir.

21 January 2018 Sunday 10:30

21 January 2018 Sunday 16:00


Büyükada Vapur İskelesi, Büyükada, Adalar, İstanbul


View Map

Event Promoter