01 December 2017 - Friday

5.Boğaziçi Marka Zirvesi

İstanbul, Beşiktaş
5.Boğaziçi Marka Zirvesi

Event Details

Geleceğe İlham Ver!


Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Boğaziçi Marka Zirvesi’nin 5.sini düzenliyor. Pazarlama alanında başarılı ve önemli isimleri bir araya getirecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi bu yıl #geleceğeilhamver mottosuyla 1-2-3 Aralık tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall ve Garanti Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.
 
Boğaziçi Marka Zirvesi’nin sponsorları arasında P&G, Eczacıbaşı, Colgate-Palmolive, L’Oreal,Pfizer,Turkcell ve Migros gibi alanlarında öncü markalar bulunuyor. Sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilecek oturumların yanı sıra etkinlikte; yapay zeka,dijital çağın pazarlamaya etkisi, sanat ve pazarlamanın birlikteliği, e-ticaret, tüketici davranışları ve algıları, e-spor ve sanal gerçeklik gibi ilgi çekici konular da yer alıyor. Kısacası Boğaziçi Marka Zirvesi, birbirinden keyifli ve interaktif oturumlarıyla satış,pazarlama ve reklamcılık gibi alanlarda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir deneyim fırsatı sağlıyor.Aynı zamanda eğlenceli ve katılımcıların bolca zaman geçirebileceği interaktif öğelerle dolu fuaye alanı ve çok çeşitli yiyeceklerin bulunduğu zengin barter alanı ile katılımcılara dolu bir gün sunuyor. Oturum ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgiler şu şekilde:
 
Kaan Varnalı - İstanbul Bilgi Üni.Öğr.Üyesi - Açılış Konuşması
Emrah Alp Cora - Alibaba COO - "Global bir E-Ticaret Devi Olmak"
Hakan Baş,Kaan Kural,Bora Koçyiğit - "Yükselen Yıldız:E-Spor"
Yalım Eriştiren - Intel CEO - "VR Nereye Gidiyor?"
Uğur Batı - Akademisyen,Yazar - "Yeni Zihnin Marka Yönetimi"
Mehmet Can Aslantaş - "Pfizer Pazarlama ve Satış Direktörü - İlaç Sektöründe Pazarlama"
Evin Canpolat - Colgate Pazarlama Müdürü - "Gücün Gülüşün"
Alemşah Öztürk - 4129Grey CEO - "Attention Hacking"
Nükhet Vardar -Markalar Fısıldıyor Kurucusu- ve  Armağan Hazar -Ford Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü - "Yeni Marka Yaratma"
Marketing Holmes - Pazarlama ve Algılar
Özge Tanju - P&G Türkiye ve Kafkaslar Kadın Bakım Kategorisi Direktörü - "Markanla #kızgibi Değer Yarat!"
İrem Akev Uluç - İKSV Pazarlama Direktörü - "Kaldır Kafanı"
Kerem Özösken - GSK Tüketici Sağlığı YK Üyesi - "N'apıyor Bu Pazarlamacılar?"

01 December 2017 Friday 10:00

03 December 2017 Sunday 17:00


Garanti Kültür Merkezi, Etiler Mah. Cengiz Topel Cad. No:2, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü - bogazicimarkazirvesi.buik.net

Bu sene 24-25 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Boğaziçi Satış Akademisi, yarışmamıza katılacak öğrencilerin satış ile ilgili bilgilerini zenginleştirmek ve bu alanda daha geniş bir perspektif kazandırmak amacıyla düzenlenen bir etkinlikir. Boğaziçi Satış Akademisi'ne katılan öğrenciler, satışın temellerini alanın tanınmış isimlerinden öğrenme fırsatı bulacak ve yarışmaya daha iyi hazırlanacaklardır. Yarışmaya katılmadan Satış Akademisi'ne gelmek isteyen öğrenciler için de bilet satışımız bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl Satış Akademisi'nde Round Sponsoru Johnson and Johnson'ın verdiği satış eğitimlerinin yanı sıra;Hakan Okay,Serdar Salepçioğlu,Sinan Bayraktar ve Dilek Çuhacı gibi sektörün profesyonellerinin vermiş olduğu "Unique Selling","360 Derece Satış","Stratejik Satış Yönetimi" ve "NeuroSales" gibi eğitimler yer aldı. Bu eğitimler sonucunda satış sektörü konusunda daha derin bilgi sahibi olan ve deneyimlenen yarışmacılarımız çok değerli sonuçlar ortaya çıkardı. Bu yıl ise Boğaziçi Satış Akademisi'nde Kürşat Tuncel ve Alper Bora gibi sektörün profesyonellerinin yanı sıra Arçelik İstanbul Satış Bölge Müdür Hasan Aydın,Mercedes Otomotiv Satış Müdürü Levent Baran Aytaç ve Gsk ile Anadolu Efes satış direktörleri yer alacak.