23 November 2017 - Thursday

CEOtalks Project Organisation | the other business talks

Kütahya
CEOtalks Project Organisation | the other business talks

Event Details

Nedir?

CeoTalks, iş dünyasına atılmayı hedefleyen ve bu yönde kariyer planı yapan İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümleri öğrencilerini aynı yollardan geçerek başarıya ulaşmış mevcut rol modeller ile buluşturma ve tecrübelerinden faydalanmalarını sağlama projesidir.

Nasıl?

Birbirinden bağımsız konuşmalar olarak gerçekleştirilen CeoTalks oturumları biyografik sunum şeklinde gerçekleşir. Program dahilinde, Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinin Üst düzey yöneticileri davet edilir. Belirlenen programa toplu başvuru alınır. Oturumlar üniversitelilere ve profesyonellere açıktır.

Neden Katılmalı?

  • Rol model yöneticilerle tanışmak ve onların tecrübelerini dinlemek için
  • Kariyer planınızın ilk adımını atmak için
  • Çalışacağınız sektörü kararlaştırmak için
  • Katılım belgesi ile CV’nizi güçlendirmek için
  • Bambaşka bir sosyal ve networking (katılım sağlayan farkli üniversitelerden gelen öğrencileri, akademisyenler ve iş dünyasından katılılım sağlayanlar ile ) ortamı tecrübe etmek için
  • Derslerde öğretilmeyenleri dinlemek için
  • Varsa girişimleriniz için, yeni fırsatlar ve fikirler yakalamak için
  • Belki de hayatınızın dönüm noktasını yaşamak için!

23 November 2017 Thursday 14:00

23 November 2017 Thursday 16:00


Dumlupınar Üniversitesi, Evliya Çelebi Yerleşkesi, Kütahya Merkez, Kütahya


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
CEOtalks Questions For Organizer?

Nedir? CeoTalks, iş dünyasına atılmayı hedefleyen ve bu yönde kariyer planı yapan İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümleri öğrencilerini aynı yollardan geçerek başarıya ulaşmış mevcut rol modeller ile buluşturma ve tecrübelerinden faydalanmalarını sağlama projesidir. Nasıl? Birbirinden bağımsız konuşmalar olarak gerçekleştirilen CeoTalks oturumları biyografik sunum şeklinde gerçekleşir. Program dahilinde, Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinin Üst düzey yöneticileri davet edilir. Belirlenen programa toplu başvuru alınır. Oturumlar üniversitelilere ve profesyonellere açıktır. Neden Katılmalı? Rol model yöneticilerle tanışmak ve onların tecrübelerini dinlemek için Kariyer planınızın ilk adımını atmak için Çalışacağınız sektörü kararlaştırmak için Katılım belgesi ile CV’nizi güçlendirmek için Bambaşka bir sosyal ve networking (katılım sağlayan farkli üniversitelerden gelen öğrencileri, akademisyenler ve iş dünyasından katılılım sağlayanlar ile ) ortamı tecrübe etmek için Derslerde öğretilmeyenleri dinlemek için Varsa girişimleriniz için, yeni fırsatlar ve fikirler yakalamak için Belki de hayatınızın dönüm noktasını yaşamak için!