19 September 2017 - Tuesday

Pub Story: “Are You In?”

İstanbul
Pub Story: “Are You In?”

Event Details

Tezgahçılar ile "Bar Oyunları" adıyla binlerce kişiyi buluşturduğumuz, şimdi ise yeni yüzü, bambaşka deneyimi ve daha iddialı içeriğiyle Türkiye ve Avrupa'nın farklı yerlerinde insanları bir araya getirmeye hazırlandığımız Pub Story, sezon kapılarını MENTHA’da açıyor!

Bardaki herkesin birbirleriyle tanıştığı, güldüğü, çok eğlendiği özel tasarım oyunlarımıza işin içine barın ve içkilerin, mobilin, mekânsal faktörlerin de katıldığı dinamikler eklendi.
Aynı zamanda bu, İstanbul’un ilk Pub Story akşamı olacağı için gelenlere farklı ayrıcalıklar da sunacağız. Şimdi, sıkça sorulan sorularınızı yanıtlayalım:

Mekan? Konsept? Tarih?
19 Eylül Salı Saat 20.30 | MENTHA
Pub Story | "Are You In?"

İstanbul’un ilk Pub Story akşamında oyunumuz, ilhamını 2000’li yılların başında dinlemeye doyamadığımız Incubus şarkısı “Are You In?”den ve onun şahane müzik videosundan alıyor. Mekanımız ise yıllardır hayran olduğumuz ama bu yıl yaptıkları atak ile İstanbul’un en iyi buluşma noktalarından biri haline gelen MENTHA.

Nasıl Bir Oyun Olacak?
Orası sürpriz. Ama şimdilik ilhamını yukarıdaki şarkıdan alan, ilerleyebilmeniz için mümkün olduğunca insan ile tanışmanız gereken, herkesin büyük bir keyif ile dahil olabileceği bir bar oyunu diyebiliriz.

Kimler Gelmeli?
Yeni insanlar ile tanışmak ufkumuzu genişletir, hayatımıza yeni hikayeler katar ve her hali ile heyecan vericidir. Ne yazık ki bolca da ihmal ettiğimiz bir şeydir! Siz de bizim gibi “keşke yeni insanlar ile tanışmanın kasıntı olmayan, eğlenceli bir yolu olsa” diyorsanız kesinlikle gelmelisiniz. Biz bu projeyi bu cümle ile başlattık.

Kimler Gelmemeli?
İki cümle konuşmak istediğinizde sadece kendini övenler, barlarda boş boş insanları kesenler, kasıntı ve samimiyetsiz tipler, bu sıfatların benzeri özellikler taşıyanlar kesinlikle gelmesin.

Biletler?
11 Eylül’e kadar 30 TL(Sınırlı sayıda)
11 Eylül’den sonra 35 TL(Sınırlı sayıda)
Kapıda 40 TL
İndirimki biletleri kaçırmayın! 
Parti kontenjanları sınırlıdır. Kontenjan dolduğu anda bilet satışı durur.

Yeni arkadaşlar, harika insanlar, belki yeni aşklar ve yeni hikayeler için bekliyoruz!
Are you in?

19 September 2017 Tuesday 20:30

Mentha, Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Kemankeş Cad. No:31 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter