,
07 November 2017 - Tuesday

Pub Story: “Let It Happen” / İstanbul

İstanbul
Pub Story: “Let It Happen” / İstanbul

Event Details

*İnternet biletlerinin tamamı tükendi! Kapı biletleri Salı 19.30'da haliyle kapıda.

"Bir gecede 300 arkadaşım oldu!" 

"Şehrin en sıra dışı, en yaratıcı, en sosyal etkinliği!"

Yukarıdaki iki alıntı Işıl B. Cinmen'in Posta Gazetesi'ndeki harika yazısından ama elimizdeki Pub Story yorumları bunlarla sınırlı değil. Etkinlik sonunda kolumuzdan çekerek "ne olur bunu her hafta yapın" diyenler, topladığımız anonim yorumlarda hayatının en eğlenceli gecesi olduğunu söyleyenler, gülmekten ne yapacağını şaşıranlar, "ben ne ara bu insan ile bunu konuşacak hale geldim" diye şaşıranlar... Bu insanların hepsi Pub Story'deydi! Peki bu nasıl oluyor?

Özetle; tüm bar birbiri ile özel tasarım bir oyun oynuyor, çok gülüyor, çok eğleniyor! İddia ediyoruz, etkinlikte yaşadıklarınızı günlerce arkadaşlarınızla konuşacaksınız!

Ortamın enerjisini kelimelere dökmek imkânsız. Şöyle düşünün: gece hayatında herkes kendi grubunun "konforlu balonu" içinde takılıyor. O balonun içinde "başımıza güzel bir şeyler gelse, yeni birileri ile tanışsak" diye bekliyor. Pub Story akşamlarında o sınırlar yerle bir ediliyor; tüm bar birlikte gülüyor, eğleniyor.

Mekan? Konsept? Tarih?
7 Kasım Salı Saat 20.30 | MENTHA Karaköy
Pub Story | "Let It Happen"

Her etkinlikte görevleri farklılaştırıyoruz ve görev dağılımını o geceye özel hale getiriyoruz. Bu etkinliğin görevlerini hazırlarken Tame Impala'nın hayat felsefesi olabilecek şarkısı "Let It Happen"dan ilham aldık.

Nasıl Bir Oyun Olacak?
Aramıza yeni katılacaklar için orası sürpriz. Ama şimdilik ilhamını yukarıdaki şarkıdan alan, ilerleyebilmeniz için mümkün olduğunca insan ile etkileşim kurmanız gereken, herkesin büyük bir keyif ile dahil olabileceği bir bar oyunu diyebiliriz.

Kimler Gelmeli?
Yeni insanlar ile tanışmak ufkumuzu genişletir, hayatımıza yeni hikayeler katar ve her hali ile heyecan vericidir. Ne yazık ki bolca da ihmal ettiğimiz bir şeydir! Siz de bizim gibi “keşke yeni insanlar ile tanışmanın kasıntı olmayan, eğlenceli bir yolu olsa” diyorsanız kesinlikle gelmelisiniz. Biz bu projeyi bu cümle ile başlattık.

Kimler Gelmemeli?
İki cümle konuşmak istediğinizde sadece kendini övenler, barlarda boş boş insanları kesenler, kasıntı ve samimiyetsiz tipler, bunların benzeri özellikler taşıyanlar kesinlikle gelmesin.

Biletler?
29 Ekim’e kadar sadece 30 TL (Sınırlı sayıda)
6 Kasım'a kadar 40 TL (Sınırlı sayıda)
Kapıda 50 TL

İndirimli biletleri kaçırmayın!
Parti kontenjanları sınırlıdır. Kontenjan dolduğu anda bilet satışı durur.

Yeni arkadaşlar, harika insanlar, belki yeni aşklar ve yeni hikayeler için bekliyoruz!

07 November 2017 Tuesday 20:30

Mentha, Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Kemankeş Cad. No:31 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter