25 September 2017 - Monday

KOBİ'ler İçin Dijital Pazarlama ve Sosyal Semineri

Kocaeli
KOBİ'ler İçin Dijital Pazarlama ve Sosyal Semineri

Event Details

"Dijital teknolojilerin sunduğu kolaylıklar tüketiciler tarafından hızla benimseniyor ve yaşama dair alışkanlıkları kökünden değiştiriyor. Başarılı işletmeler bu dijital dönüşümü iyi kullanarak tüketicilerle doğru iletişim sağlıyor, işini dijitalleşerek büyütüyor."

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Semineri

 

Seminerin Amacı: Katılımcılara dijital pazarlama araçları ve sosyal medya platformlarını tanıtmak, satış ve pazarlama alanında etkili şekilde kullanmalarına yardımcı olmaktır.

 

Katılımcı Profili: Dijital pazarlama iletişimini öğrenip, sahibi olduğu yada çalıştığı işletmenin bilinirliğini ve bulunabilirliğini yükseltmek, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetler için yeni satış kanalı oluşturmak isteyen tüm profesyoneller katılabilir.

 

Eğitimin İçeriği 

Bölüm 1: Dijital Dünya 
Dijital dünyanın büyüklüğü hakkında dünyadan ve Türkiye’den istatistiki örnekler verilir.Katılımcılar Türkiye’de 48 Milyon, dünyada ise 3,5 Milyar kullanıcıya ulaşım sağlayabileceği dijital dünyaya giriş yapar. 

Bölüm 2: İnternette Bulunur Olmak 
Dijital dünyada var olmak için oluşturulan web sitesi, mobil uygulama, sosyal medya profili gibi varlıklar ve farklı yöntemlerle bu varlıkları kullanıcılar ile nasıl buluşturulacağı anlatılır. 

Bölüm 3: Yakındaki Kullanıcılara Ulaşmak 
Sosyal Medya ve mobil platformlar kullanılarak yakındaki internet kullanıcılarına nasıl ulaşılacağı aktarılır. 

Bölüm 4: İnternette Reklam Yayınlamak 
Arama motoru pazarlaması, sosyal medya reklamları, e-posta ile pazarlama ve video olanaklarıyla tüketicilere ulaşmanın yolları anlatılır. 

Bölüm 5: İnternette Trafik Ölçmek 
Analiz araçlarını kullanarak kullanıcı davranışlarını ölçmek ve dijital pazarlama stratejisi oluşturmak. 

Bölüm 6: İnternette Satış Yapmak 
24,7 Milyar Dolarlık e-ticaret pazarına nasıl girileceği anlatılır. Bu bölümde son olarak kullanıcıların dijital dünyadaki davranışlarından ve KOBİ’lerin dijitaldeki yatırımlarını ölçümlemenin önemi anlatılır.

 

25 September 2017 Monday 15:00

25 September 2017 Monday 17:00


Gebze Ticaret Odası, Gebze Ticaret Odası, Gebze, Kocaeli


View Map

Event Promoter

Comments