30 August 2017 - Wednesday

Pub Story | "We Will Rock You"

Muğla
Pub Story | "We Will Rock You"

Event Details

Yeni insanlar ile tanışacaksınız ve çok eğleneceksiniz!

Pub Story, bu deneyimi yaşatan bir parti serisidir.

İstanbul'da "Bar Oyunları" adıyla yaptığımız, şimdi ise yeni adı ve daha iddialı içeriğiyle Türkiye ve Avrupa'nın farklı yerlerinde insanları bir araya getirmeye hazırlandığımız Pub Story, Akdeniz ve Ege'nin harika sahillerinde müthiş bir turla yolculuğuna başlıyor! Bardaki herkesin birbirleriyle tanıştığı, güldüğü, çok eğlendiği, yeni hikayelerin doğduğu, hoş sohbetlerle dolu bir akşama hazır olun!

Kaş, Bodrum, Alaçatı ve Bozcaada'nın şahane mekanlarında toplamda 4 etkinlik ile yeni hikayeler yaratmaya geliyoruz.

Mekan? Konsep? Tarih?
30 Ağustos Çarşamba Saat 21.00 | Kâtip Bodrum
Pub Story | "We Will Rock You"

Pub Story, bu oyununun ilhamını takım olmanın harika enerjisinden ve bir takıma motivasyon aşılayabilecek en doğru, en şahane şarkı olan Queen - We Will Rock You'dan alıyor. Bodrum! Çok gaz bir oyun hazırladık size, çok... Limon ağaçları arasına kurulmuş, müthiş servisli, hayran kaldığımız Kâtip Bodrum'a geliyoruz

Nasıl Bir Etkinlik Olacak?
Üzerinizde sabahtan kalan deniz sefasının tatlı yorgunluğu ve ferahlığı, tepenizde ay, elinizde içkiniz, tatilde olmanın harika duygusu ile yeni insanlarla tanıştığınızı, özel tasarlanmış oyunumuza kendinizi büyük bir heyecan ile kaptırdığınızı hayal edin. Yaşayacaklarınız özetle bunlar!

Bu İşi Neden Çok Seviyoruz?
Size basit bir sorumuz var: Neden akşamları dışarı çıkarız? Özellikle tatil yerlerinde... Cevap çok basit! İsteriz ki tatilimizi unutulmaz kılacak anlar yaşayalım, sonradan anlatabileceğimiz akşamlarımız olsun, olaylar tatilimize hatta hayatımıza renk katsın. Bu akşamları çoğunlukla yeni insanlar ile tanışınca yaşarız. Net. Değişmez formül! İşte Pub Story tam olarak bunu yapan, bunu yaparken de oyunun büyülü gücünü kullanan bir parti serisi!

Nasıl Bir Oyun Olacak?
Orası sürpriz ;) Ama şimdilik ilhamını yukarıdaki şarkılardan alan, ilerleyebilmeniz için mümkün olduğunca insan ile tanışmanız gereken, herkesin büyük bir keyif ile dahil olabileceği bir bar oyunu diyebiliriz.

Biletler?
18 Ağustos'a kadar 30 TL(Sınırlı sayıda)
18 Ağustos'tan sonra 35 TL(Sınırlı sayıda)
Kapıda 40 TL
Parti kontenjanları sınırlıdır. Kontenjan dolduğu anda bilet satışı durur.

Bu güne kadar katıldığınız en sosyal etkinliğe hazır olun. Yeni tatil arkadaşları, harika insanlar, belki yeni aşklar ve yeni hikayeler için bekliyoruz!

30 August 2017 Wednesday 21:30

30 August 2017 Wednesday 23:45


Kâtip Cocktail Bar, Eskiçeşma Mahallesi, Bodrum, Muğla


View Map

Event Promoter