13 May 2017 - Saturday

Temel 3B Tasarım ve 3B Yazıcı Atölyesi

İstanbul
Temel 3B Tasarım ve 3B Yazıcı Atölyesi

Event Details

3 boyutlu yazıcı, dijital ortamda modellenen tasarımı katmanlı üretim teknolojisini kullanarak fiziksel bir objeye dönüştüren cihazlardır.
 
Günümüzde mimari, otomotiv, havacılık, tıp, ürün tasarımı, mühendislik, eğitim ve birçok sektörün ihtiyacını kolay, hızlı ve ucuz bir şekilde karşılayan 3 boyutlu yazıcı teknolojisini yakından tanımak isteyenler için gerçekleştireceğimiz bu atölyeye tüm meraklıları bekliyoruz.
 
Atölyede 3 boyutlu yazıcıda üretim için ne gibi temel donanıma sahip olmak gerektiğini, 3B baskı odaklı tasarımı, malzeme detaylarını öğrenirken merak ettiğiniz sorulara da yanıt bulabileceksiniz.
 
Atölyede Tinkercad modelleme programı kullanılacak. Katılımcıların atölyeye katılmadan önce tinkercad.com üzerinden hesaplarını açması gerekmektedir.
 
Yaş Aralığı: 15+
Tarih: 13 Mayıs Cumartesi
Saat: 11:00 - 13:00
Eğitmen: Şaban Karacaoğlan
Tecrübe: Başlangıç ya da gerektirmez.
Mekan: 3Dörtgen (Kısıklı Mah. Hanımseti Sokağı No: 59/1 Üsküdar - İstanbul // 216 521 38 40)
Kontenjan: 10 kişi
 
Atölye, eğitim, etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için: http://bit.ly/2exVqI7
twitter.com/3dortgenakademi

13 May 2017 Saturday 11:00

13 May 2017 Saturday 13:00


3Dörtgen, Alemdağ Caddesi No:58 Kısıklı, İstanbul, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

3Dörtgen
3Dörtgen Questions For Organizer?

Üretmekten keyif alan herkesin dilediği gibi vakit geçirebileceği eğlenceli ve maker dostu bir alana sahip dünyanın ilk konsept 3 boyutlu yazıcı mağaza ve kafesiyiz. Burada 3 boyutlu baskı, tarama veya tasarım hizmeti alabilir, birbirinden farklı marka ve model ürünleri çalışırken inceleyebilir, takım arkadaşlarımızdan dilediğin bilgiyi alabilirsin.