09 March 2017 - Thursday

18. Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Gecesi

İstanbul
18. Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Gecesi

Event Details

KENDİ DEĞERİNLE FARK YARAT!

17 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)’nin 18.’si için geri sayım başladı! Bu sene 18. gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 9-10-11 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde! 

3 gün sürecek olan etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’17 sizleri bekliyor!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl "Kendi Değerinde Fark Yarat!" mottosu ile yola çıkan 18. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen insan kaynakları uygulamaları, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir. Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır. 

*Konaklamalı Katılım Detayları: 

3 gecelik konaklama paketimizde ise katılımcılarımız bilet tarihlerine göre dilerlerse 8-9-10 Mart gecelerinde ya da 9-10-11 Mart gecelerinde otelde 3 gece boyunca konaklama hakkına sahiptirler. 2 kişilik odada konaklama gerçekleşecek olan bu paketin ücreti 190 TL’dir.

Konaklamalı katılım sağlayacak olan katılımcılarımızın 6 Mart 2017 Pazartesi tarihine kadar tercih ettikleri konaklama paketi ve oda tipine göre ücretleri yatırdıklarına dair dekontu İşletme Mühendisliği Kulübü’ne bildirmeleri gerekmektedir.

Konaklamalı katılım için iletişim bilgileri: 

Doğancan Bulak –  dogancan.bulak@ituimk.org.tr – 0553 462 2419

18. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www.facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ybk.org.tr

*İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez. Kayıtlarınızı www.ybk.org.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

KAPANIŞ GECESİ: PİNHANİ KONSERİ

"Beni Sen İnandır", "Yitirmeden", "Ne Güzel Güldün", "Hele Bi Gel", "Sevmekten Usanmam" gibi hitleriyle tanınan, ülkenin en iyi alternatif rock gruplarından Pinhani, en özel performanslarından biriyle 18.Yönetim Bilimleri Kongresi Kapanış Gecesi’nde kongre katılımcılarıyla buluşuyor. Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılan ve yarının önemli rock gruplarından olmayı hedefleyen Pinhani, kendini medyada çok göstermeyen bir grup olarak kalmayı tercih etti. Bu güne kadar çıkarttıkları 4 albüm ile alternatif rock’ın vazgeçilmez gruplarından biri olmayı başardılar.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından gerçekleştirilecek bu görkemli ve eşsiz gecede yer almak ve Pinhani grubunun vereceği müzik ziyafetini kaçırmamak için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın.

18. Yönetim Bilimleri Kongresi Kapanış Gecesi Programı

18.00 - 19.00 Kokteyl

19.00 - Konser – Pinhani 

09 March 2017 Thursday 10:00

11 March 2017 Saturday 21:00


İTÜ Maçka Yerleşkesi, Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments