24 February 2017 - Friday

Blackout Presents: SABB (Hive Audio, Moon Harbour, Saved)

İstanbul
 Blackout Presents: SABB (Hive Audio, Moon Harbour, Saved)

Event Details

Sabb, Prodüksiyonlarında sürükleyici basslineları, davullarında göbek attırırcasına groove-u, melodik keyleri ve kullandığı vocal sample’ları ile bize balkanlardan Isviçre’ye geçişte doğu avrupa bloğunda electronic müziğin evrelerini anlatıyor. Bknz: Balkania (orginal mix)
Yaptığı albümlerle büyük müzik şirketlerinin dikkatinin çekip Matthias Tanzmann’ın Moon Harbour’u Nic Fanciulli’nin Saved Records’u ve Noir Noir Music Official'le çalışma şansını yakaladı, Kosovalı Prodüktör&Dj tüm dünya sahnelerinde yerini sağlama aldı.

Sadece büyük albüm şirketleri ve Prodüktörlerin dikkatini çekmedi yeni nesil Dj’in düşmanı Shazam onu Ibiza’da “ILLUSIONES” ile en çok shazamlanan 2014 listesine soktu ve dinleyicilerinde taktirini kazandı. Sabb’ın Guy Gerber’e yaptığı remix, 2015 Şubat ayında Resident Advisor tarafından en çok Chartla’nan 2. remix oldu.

2016 yılında Moon Harbour'dan yayınlanan "One of us" remix Dennis Ferrer, "Enclose" vokal J.U.D.G.E. ve Serge Devant''la "Waiting" vokalde Forrest olduğu 3 trackle başarı dolu bir yıl geçirdi.

Son olarak Zürih merkezli ünlü Hive Audio label'ına Animal Trainer ve Dario D'Attis ile partner olarak güçlerini birleştiren üçlü stüdyoya kapandı.
Facebook: https://www.facebook.com/sabbDJ
Soundcloud: https://soundcloud.com/sabb
Beatport: https://pro.beatport.com/artist/sabb/67767Smacs (Aroma Music / Apropos / Vienna)
http://soundcloud.com/smacsandpatrickkong
http://www.facebook.com/pages/Smacs-Patrick-Kong/281731251323

Ekrem Şenol 
(Blackout)

-----
www.blackout.com.tr

24 February 2017 Friday 22:30

25 February 2017 Saturday 05:30


Roxy, Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3 Taksim, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Blackout
Blackout Questions For Organizer?

Blackout is an event design platform which establishes its projects by offering cultural balance, combining a playful nature, embracing the avant-garde and experimenting with electronic dance music’s newest trends.

Comments