28 November 2016 - Monday

1+1 : Selim Geçit & Kaan Kural

İstanbul, Beşiktaş
1+1 : Selim Geçit & Kaan Kural

Event Details

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü yeni bir konseptle geliyor!

 

Katılımcıların öncesinde kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak bir eğitime katılıp sonrasında ünlü bir isimle keyifli bir söyleşi gerçekleştireceği 1+1’de bu seneki konuklarımız Selim Geçit ve Kaan Kural!

 

Elbette hepinizin erkenden uyanıp güne başlamakta sıkıntı çektiği oluyordur. Ya da hiçbir şey yapmadan tüm gün evde oturmak istediğiniz zamanlar? Kimin olmuyor ki… Aslında böyle anlarda motive olmak, enerjik hissetmek çok kolay! İstanbul Business School’un başarılı eğitmenlerinden Selim Geçit, kendi geliştirdiği fiziksel performans tetikleyicisi “Zihintonik” ile hayata olan bakış açınızı değiştirecek.

 

Zihintonik’in ardından Kaan Kural tatlı sohbetiyle söyleşisini gerçekleştirecek. Basketbol tutkusu çocukluk yıllarında başlayan, sonrasında ise kariyerini basketbolla şekillendiren Kaan Kural, hayatının bir döneminde dizi oyunculuğu da yapmış, sinemaya olan ilgisi onu film şirketi kurup yapımcı olmaya teşvik etmiştir. Şimdilerde ise sempatik tavırlarıyla spor yorumculuğuna farklı bir bakış açısı getiriyor.

 

28 Kasım Pazartesi günü 11.00’da İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde başlayacak etkinliğe kayıt olmak için www.ituemk.org ’a tıklamanız yeterli!

 

*Etkinliğimiz ücretsiz olup sertifikalıdır.

*Okul, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın herkese açıktır.

28 November 2016 Monday 11:00

28 November 2016 Monday 15:30


İTÜ İşletme Fakültesi, Harbiye Mh. Maçka Cd., İstanbul, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter