,
02 November 2016 - Wednesday

1. Tanıtım Günü: Girişimciler İçin ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI

İstanbul
1. Tanıtım Günü: Girişimciler İçin ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI

Event Details

Girişimciler İçin ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI  Tanıtım Günü - 1

Bir iş fikriniz var ve kendi işinizi kurmayı planlıyorsanız veya henüz 3 yılını doldurmamış yeni bir girişiminiz varsa, Avrupa’da, 1 ila 4 ay süre boyunca başarılı bir girişimcinin yanında uluslararası tecrübe, know-how ve pazar bilgisi edinmek, networkünüzü geliştirmek için...

Ya da bir ev sahibi girişimci olarak yabancı bir girişimciyi misafir etmek, faaliyet alanınızla ilgili global pazar bilgisi almak, sınır ötesi iş ilişkilerinizi ve network ağlarınızı geliştirmek istiyorsanız, bu program TAM SİZE GÖRE!

Yabancı dil yeterliliğini (tercihen İngilizce) sağlıyorsanız, yaş ve sektör sınırlandırması olmadan katılabileceğiniz bu program hakkında bilgiler vereceğimiz 2 tanıtım etkinliği düzenleyeceğiz. 

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen "Yeni Girişimciler Erasmus Programı"nın başvurularını kabul eden, resmi aracı kurumu Özyeğin Üniversitesi - Girişim Fabrikası olarak, tanıtım etkinliklerimize ilgilenen tüm girişimcileri ve girişimci adaylarını bekliyoruz!

Detaylı bilgi için: www.erasmus-entrepreneurs.eu  

02 November 2016 Wednesday 18:00

Girişim Fabrikası, Sanayi Mah. Eski Büyükdere Cad. Tacirler İş Merkezi No:61 Kat:2 Kağıthane İstanbul., İstanbul, Türkiye, Kağıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter