14 January 2017 - Saturday

İşyerinde İlişki Farkındalığı

İstanbul, Kağıthane
İşyerinde İlişki Farkındalığı

Event Details

"İşyerinde hayat giderek sıkıcılasmaya başladı. "
"Her şeyi yapıyorum ama yöneticime yaranamıyorum."
"İşimde en iyisi benim ama işten anlamayan arkadaşım terfi etti"
"Bir gün işsiz kalırsam kariyerim ne olacak?"
"İşime nasıl anlam yüklerim?"
"İşyerinde neden herkesle gerginlik yaşıyorum?"
"Özel yaşantımda iletişim kurmayacağım bu insanları neden her gün görmek zorundayım?"
İç sesimiz bu tür cümleleri sarfediyorsa, bu konuyla yüzleşmenin zamanımız gelmiş demektir.
İş hayatınızda içiniz içinizi sürekli kemiriyorsa bunun üstesinden gelebilmek ve kendinize özel yanıtları bulabilmek gerekiyor. Yılların eğitim ve gelişim profesyoneli Erkan Dündar vereceği bu seminerde farklı kariyer öykülerini dinleme ve yeni bakış açıları kazanma şansı bulacaksınız. Ayrıca hemen ertesi gün iş yerinizde sergileyebileceğiniz yeni tutumlar, işe ve kariyere bakışınızı değiştirecek.
Atölye Bedeli : 650 TL +KDV ( Kişi başı ) (= KDV Dahil Fiyat : 767TL) 
Bilet almak veya sorularınız için : info@mutlufikirleratolyesi.com veya 05056877184
Atölyenin yapılacağı adres : Nef Office, Sultan selim mahallesi humeyra sokak no.7 dörtlevent nef 09 plaza b blok 4.Levent Kağıthane/İstanbul (Hacıosman metrosunda Sanayi Mahallesi durağından inilip güney yönünden çıkılır. Vakıfbank binasının yanındaki sokaktan içeri girilir. Yürünülecek mesafe max 100 mt’dir.)
Erkan Dündar kimdir?
1996 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur.Sırasıyla Yapı ve Kredi Bankası eğitim departmanı, Humanitas Doğuş İnsan Gücü Yönetimi AŞ Eğitim merkezi, Garanti Bankası Eğitim Merkezi’nde çalıştıktan sonra 2007 yılında Yıldız Holding İK Genel Müdürlüğü kapsamındaki holding eğitim departmanını kurmuştur. 2012-2016 yılları arasında Yıldız Holding satış ve perakende şirketlerinin eğitim, gelişim, organizasyonel gelişim ve satış kabiliyetleri gelişiminden sorumlu olmuştur. Uzmanlıkları arasında E-Öğrenme, liderlik gelişimi, yetenek gelişimi, koçluk ve mentorluk, İK ve öğrenme stratejileri, kariyer gelişimi, organizasyonel gelişim gibi alanlar sayılabilir.Co-Active coaching eğitimlerini tamamladıktan sonra koçluk yaklaşımını verdiği çeşitli eğitimlerde kullanmakta ve insanlara yeni perspektifler sunmaktan mutluluk duymaktadır.

14 January 2017 Saturday 10:00

14 January 2017 Saturday 16:30


NEF|09 officesdörtlevent, Sultan selim mahallesi humeyra sokak no.7 dörtlevent nef 09 plaza b blok 4.Levent Kağıthane/İstanbul , Kağıthane, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Mutlu Fikirler Atölyesi

Mutlu Fikirler Atölyesi, hayallerimize ulaşmak için ihtiyacımız olanı farkedip, bunun sorumluluğunu alıp gerçekleştirmemiz için bireysel veya sistem koçluğu verir, gelişim değeri çerçevesinde eğitimler, atölyeler düzenler , ilham verici aktiviteler organize eder.