05 October 2016 - Wednesday

Yazılım Sektöründe Pazarlama ve Rekabet Stratejileri

İstanbul
Yazılım Sektöründe Pazarlama ve Rekabet Stratejileri

Event Details

15 ülkede 1500'den fazla markaya E-posta, Mobil ve Sosyal Medya Kanallarında etkileşimi kolaylaştıran, dönüşümleri artıran ve işle ilgili ölçülebilir sonuçlar sunan Euromessage firmasının Ülke Müdürü Murat ERDÖR’ün konuşmacı olarak katılacağı “Yazılım Sektöründe Pazarlama ve Rekabet Stratejileri” etkinliğimize davetlisiniz.

Seminerin Yeri ve Zamanı :

5 Ekim Çarşamba günü saat 14:30'da  İstanbul Teknokent Binası inventİST Eğitim Salonu

Seminerin Konusu ve Kapsamı:

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde her gün birçok girişimciden çeşitli fikirler çıkıyor ve belki de bunların çoğu hayatımızı kolaylaştıracak fikirler. Ama bunları pazarlama konusunda ne kadar başarılıyız? Kendimizi kitlelere gerçekten anlatabiliyor muyuz? Gerçekten ihtiyaç analizi yapıp öyle mi fikrin peşinde koşuyoruz?

Etkinlik süresince bu ve benzeri sorulara yanıt bulurken aşağıdaki konu başlıklarına değinilecektir.

Pazarı doğru okumak

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak

Segmentasyon

Müşteri kazanımı, memnuniyeti, bağlılığı

Doğru ve etkin tanıtım

Rekabet stratejilerinde pazarlamanın rolü

Ürünlerimizi pazarlamakta ne kadar başarılıyız?

 

Konuşmacı Murat ERDÖR

Finans, hizmet, enerji ve dijital sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalışan Murat Erdör, Related Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 2012 yılında Doğuş Grubu‘ndan aldığı yatırımla birlikte hızlı bir büyüme sürecine giren  euro.message Türkiye Ofisi Ülke Müdürü olarak çalışmaktadır. Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, ayrıca “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine de master yapmıştır. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör kendi web sayfasında farklı konularda paylaşımlarda bulunmaktadır.

05 October 2016 Wednesday 14:30

05 October 2016 Wednesday 16:00


İstanbul Üniversitesi Teknokent, İstanbul Üniversitesi Avcilar Kampusu, Avcılar, İstanbul


View Map

Event Promoter