,
11 June 2016 - Saturday

Movement Planet presents: Pool Party

İstanbul
Movement Planet presents: Pool Party

Event Details

[TR]
Denizin ortasında, havuzda dans etmek ister misiniz ? 

Haydi o zaman gelin! Sizin için harekete geçtik ve sınırların dışına çıktık.

Biliyoruz ki bu #MetroPOOL şehirde daha önce böyle bir POOL partiye katılmamıştınız .

11 Haziran Cumartesi günü, Türkiye’nin en iyi genç ve Dünyanın en iyi yabancı Prodüktör/DJ'lerin yer alacağı Line-up'ta Günlük hayatın sıradanlığından, şehrin gürültüsünden, sınav ve okul stresinden uzaklaşacağınız süprizlerle dolu rengarenk bir yaz günü için hazır olun! 

Line-Up

- DANA JASMINE [UK]
Günümüzün en Başarılı Kadın DJ/Prodüklerinden biri olan Dana Jasmine, muhteşem bir show ile İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Dünyanın en iyi gece kulüpleri ve festivallerinde, yaklaşık 30 ülkede CHUCKIE, SHOWTEK, MAJOR LAZER, QUENTIN MOSIMANN gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan Jasmine, Edmroid’in bayan DJ’ler top10 sıralamasında 3.Sırada bulunuyor.

- STEVE NASH [GE] 
15 Yaşında set başına geçen Steve Nash, Doğu Almanya'nın en iyi House/Techno DJ’leri tarafından motive edilerek müzik hayatına başlamıştır.19 yaşında Berlin'de Prodüktörlüğe başlayan Nash , Avrupa’nın en iyi gece kulüblerinde sahne almasının yanı sıra VIVA Music, Groove on, Naturel Rhythm ve Hoehenregler gibi birçok labeldan parçalara sahip.
Pozitif enerjisini müziğine yansıtarak, havuz başında bizler eğlendirirken , melodileriyle bizleri başka diyarlara sürüklemeye hazırlanıyor.

- MANEKI [UK]
Daha önce ülkemizde sahne almış olan Duo Diamonds’ın kurucu üyesi olan Maneki, şimdi tek başına harika bir sahne show’u ile Istanbul'u sallamaya geliyor! Dünya sıralamasında en iyi TOP 100 kulüplerinde sahne almış ve birçok Avrupa festivalinin ana sahnelerinde’de yer alan Maneki, sıradışı güzelliği ve sahne performansıyla bizleri eğlendirmek için birkez daha Türkiye’ye geliyor..

- BAHA [TR]
Henüz 20 Yaşında olan ve Türkiye'nin en genç yeteneklerinden biri olan Baha, en son yayınlanan 'Awakening' ve 'Red Line' isimli Parçalarıyla dünya sıralamasında #19 numaraya kadar yükselmiş ve parçaları Tiesto, Afrojack, Martin Garrix gibi isimlerden destek almıştır. Türkiye'de ve Avrupa'da gerçekleştirdiği sahne performanslarıyla kendini kanıtlayan Baha, bu özel etkinlikte bizlere müzik ziyafeti sunmaya hazırlanıyor.

- FURKAN KURT [TR]
Istanbul'un en popüler gece kulüplerinde sahne alan ve festivallerdeki eşsiz tarzı ile dinleyicilerini kendine hayran bırakan Furkan Kurt, en iyi seçilmiş parçaları ile bizlere havuz başında eşsiz bir eğlence yaşatmak için hazırlanıyor..

- BRAVOSQUE [MKD]
Yellow Claw, Cesqeaux, Mike Cervello gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan Bravosque, son zamanlarda gösterdiği yüksek performansı ile herkesin büyük beğenisini kazandı. Arcadia Records’dan 21 Haziran’da ünlü vokal Max Landry ile çıkaracağı yeni parçası “Already Yours” büyük sükse yaratacağa benziyor.

- SUER [TR]
- NEOCRAFT [TR]
- SEFA GUL [TR]

#PoolPartyIstanbul 
#MetroPOOL
Etkinlik 700 kişi ile sınırlıdır.
Biletler > biletino.com'da! 
------------------------------------------------
[EN]
In the middle of the sea , you want to dance in the pool ?

Come on in and Join Us ! We went out of bounds for you !

Saturday 11 June, Turkish best young and world's best foreign producer / will host a DJ line –up. Ordinariness of everyday life from the bustle of the city and you get away from school stres. Get ready for a colorful summer day full of surprises !

Line-Up

- DANA JASMINE [UK]
- STEVE NASH [GE]
- MANEKI [UK]
- DENIZ KABU [TR]
- BAHA [TR]
- T-FLOW [HUN]
- FURKAN KURT [TR]
- BRAVOSQUE [MKD]
- SUER [TR]
- NEOCRAFT [TR]
- SEFA GUL [TR]

#PoolPartyIstanbul 
#MetroPOOL
Limited Tickets!
All Tickets sell by biletino.com

11 June 2016 Saturday 12:00

Nossa Costa, Ataköy Marina, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Movement Planet
Movement Planet info@movementplanet.com 5394086982

Türkiye'de Eğlence ve etkinlik endüstrisinde gençlik ve yeniliklerin öncüsü olma hedefi ile harekete geçtik! 2016 yılında kurulan Movement Planet yüzlerce üniversiteli kadrosu ile dünya çapında bir şirket olma yolunda ilerliyor.