,
14 May 2016 - Saturday

FROM WANTRAPRENEUR TO ENTREPRENEUR

İstanbul
FROM WANTRAPRENEUR TO ENTREPRENEUR

Event Details

Ardındakinin "büyük bir şey" olduğunu bildiğin parlak bir fikrin var. Bu nedenle şirketini kurdun, mükemmel bir web sitesi tasarladın, kartvizitlerini bastırdın. Hatta 50 sayfalık iş planını bile yazdın. Ama aylar birbirini kovaladı ve hala o ilk parayı kazanamadın.

Tanıdık geliyor mu?

Bu gerçekten fikirlerini eyleme koyamayan,sırayla başladığı yere geri dönen ve asla ilerleyemeyen binlerce gelecek vadeden girişimcilerin hikayesi. Wantrapreneur yani “İsteyebbis

Wantrapreneur gerçek bir iş yaratma dışında, zamanını ve parasını herşeye harcayan kişidir. Kartvizit, logo, web sitesi gibi işin alt bileşenleri olan dış etkenlere odaklanırlar, ancak bunların hiç biri ilk satışı yapmaz.

Yukarıdakilerden herhangibiri tanıdık geliyorsa, umudunu kaybetme. Sadece farket ve işini eyleme dönüştürmeye katıl.

Gottfried Feyen 2 saatlik bu workshop çalışmasında “wantrapreneur” olarak geldiğiniz noktadan etrepreneur olarak ayrılmanızı sağlayacak eylemleri sizlerle birlikte ele alacak. Workshop; onlarca yapılan yanlışlar, asıl işin doğruları, yaşanmış tecrübeler, sorular-cevaplar ve şaşırtan gerçekler adlı bölümlerden oluşmaktadır.

Workshop ingilizce olacaktır.

Katılımcılardan ingilizce bilmeyenler 0543 4483546 nolu telefondan bize ulaşabilirler.

Gottfried Feyen Kimdir: Alman vatandaşı olan Gottfried, Michigan Ünversitesine bağlı Vakıfların büyük ses getiren projelerinde "Solution Provider" olarak görev almıştır. Kendisinin Yatırım şirketleride bulunmaktadır. Sahip olduğu tecrübe, Know-how, görüş ve yarattığı iş modelllemelerini , pratik ve gerçekçi tarzı ile harmanlayıp ilginç bir şekilde dinleyicilerine aktarması ile ünlüdür.

14 May 2016 Saturday 11:00

Altunizade, Ord. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 25 KAT: 1, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter