16 March 2016 - Wednesday

2Tons & Garaj Buluşması

İstanbul, Sarıyer
2Tons & Garaj Buluşması

Event Details

Oyun sektörünün içinde olup bu işi seven başka insanlarla tanışmak isteyen, takım arkadaşı ya da takım arayan, sektördeki tecrübelerini paylaşmak isteyen, oyununu oynatıp fikir almak/usertesting yaptırmak isteyen herkesi buluşmamıza davet ediyoruz! 

Etkinlik Programı:

19:00 - Culture Manager'ımız Emre Tunçbilek'in "Gram Life & 2Tons" Konulu Sunumu 
19:30 - Game Developer'ımız Murat Gürel'in "How to Turn Your Game Into a Product" Konulu Sunumu 
20:00 - Katılımcıların Gerçekleştireceği Sunumlar (Katılımcı sunumlarının içeriği etkinlikten bir hafta önce duyurulacaktır.) 
21:00 - Free Time 

2Tons ve Garaj'ın ilk defa birlikte çalıştığı, içeriğin ve katılımın daha da genişlediği buluşma için 16 Mart Çarşamba günü 19.00'da İTÜ Çekirdek'te buluşuyoruz.

16 March 2016 Wednesday 19:00

16 March 2016 Wednesday 21:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İTÜ ÇEKİRDEK

İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 4000+ girişime ve 9500+ girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 60’ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur. Bugüne kadar İTÜ Çekirdek girişimleri 150 milyon dolar üzerinde yatırım almışlardır ve 9000 kişiden fazla istihdam yaratmışlardır. Toplam ciroları ise 1.4 milyar TL'yi geçmiştir. Belli dönemlerde sürecine dahil ettiği girişimlere ön kuluçka ve hızlandırma programı kapsamında 7 haftalık girişimcilik eğitimi, geniş mentor ağından faydalanma hakkı, açık ofis kullanımı, Fikri Sinai Mülkiyet Hakları desteği, Ar-Ge destek fonu, atölye gibi birçok haktan yararlanma fırsatı sunmaktadır. Dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından İTÜ Çekirdek, dünyanın ise en iyi kuluçka merkezi seçilmiştir. İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.