16 March 2016 - Wednesday

2Tons & Garaj Buluşması

İstanbul
2Tons & Garaj Buluşması

Event Details

Oyun sektörünün içinde olup bu işi seven başka insanlarla tanışmak isteyen, takım arkadaşı ya da takım arayan, sektördeki tecrübelerini paylaşmak isteyen, oyununu oynatıp fikir almak/usertesting yaptırmak isteyen herkesi buluşmamıza davet ediyoruz! 

Etkinlik Programı:

19:00 - Culture Manager'ımız Emre Tunçbilek'in "Gram Life & 2Tons" Konulu Sunumu 
19:30 - Game Developer'ımız Murat Gürel'in "How to Turn Your Game Into a Product" Konulu Sunumu 
20:00 - Katılımcıların Gerçekleştireceği Sunumlar (Katılımcı sunumlarının içeriği etkinlikten bir hafta önce duyurulacaktır.) 
21:00 - Free Time 

2Tons ve Garaj'ın ilk defa birlikte çalıştığı, içeriğin ve katılımın daha da genişlediği buluşma için 16 Mart Çarşamba günü 19.00'da İTÜ Çekirdek'te buluşuyoruz.

16 March 2016 Wednesday 19:00

16 March 2016 Wednesday 21:00


İTÜ Çekirdek Konferans Salonu, İTÜ Maslak Kampüsü ARI3 Teknokent Binası, Istanbul, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

İTÜ ÇEKİRDEK
İTÜ ÇEKİRDEK Questions For Organizer?

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için doğru adrestir! İTÜ ve İTÜ ARI Teknokent tarafından 2012 yılında kurulan ve İTÜNOVA TTO'nun da gücünü arkasına alan İTÜ Çekirdek; bugüne dek 1010 girişime ve 2790 girişimciye destek olmuştur. Finansal teknolojilerden, sağlık teknolojilerine, arttırılmış gerçeklik uygulamalarından donanım projelerine kadar birçok farklı alanda projeye destek olan İTÜ Çekirdek 40'ı aşkın paydaşıyla; girişimcileri, şirketleri, melek yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir girişimcilik platformudur.