03 March 2016 - Thursday

17.Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Gecesi

İstanbul
17.Yönetim Bilimleri Kongresi ve Kapanış Gecesi

Event Details

OYUNUN KURALINI SEN KOY!


16 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)’nin 17.’si için geri sayım başladı! Bu sene Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan 17. Yönetim Bilimleri Kongresi 3-4-5 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde! 

3 gün sürecek olan etkinlik 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’16 sizleri bekliyor!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl "Rule The Game" teması ile yola çıkan 17. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen insan kaynakları uygulamaları, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır. 

*Konaklamalı Katılım Detayları: 

Etkinliğimiz kapsamında 2 gecelik ve 3 gecelik olmak üzere konaklama paketlerimiz bulunmaktadır.

2 gecelik konaklama paketinde 3 ve 4 Mart geceleri otelde kalan katılımcılarımız 5 Mart yani YBK’nın son gününün sabahında checkout yapmaları gerekmektedir. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik oda seçeneklerinin kişi başı ücreti sırasıyla şu şekildedir: 140 TL, 130 TL, 120 TL

3 gecelik konaklama paketimizde ise katılımcılarımız bilet tarihlerine göredilerlerse 2-3-4 Mart gecelerinde ya da 3-4-5 Mart gecelerinde otelde 3 gece boyunca konaklama hakkına sahiptirler. 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik oda seçeneklerine sahip olan bu paketin oda tercihlerine göre ücretleri sırasıyla şu şekildedir: 190 TL, 180 TL, 170 TL

Konaklı katılım için iletişim bilgileri: 

Cem Turhan - cem.turhan@ituimk.org.tr - 0530 414 43 80

Mirace Eda Hocaoğlu - miraceeda@ituimk.org.tr - 0537 962 30 58


17. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www.facebook.com/YBKongresi sayfasından ve http://ybk.org.tr/üzerinden takip edebilirsiniz.

Bilet satışlarımız yakında http://ybk.org.tr/ üzerinden başlayacak ve etkinlik sayfamızdan duyurusu yapılacaktır. 

*İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez. Kayıtlarınızı www.ybk.org.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

KAPANIŞ GECESİ: YÜKSEK SADAKAT KONSERİ 

"Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer", "Kafile", "Haydi Gel İçelim", "Aşk Durdukça", "Ben Seni Arayamam" gibi hitleriyle tanınan, ülkenin en iyi rock gruplarından Yüksek Sadakat, en özel bir performanslarından biriyle 17.Yönetim Bilimleri Kongresi Kapanış Gecesi’nde kongre katılımcılarıyla buluşuyor.

Yaşama dair birçok konuyu daha önce kimsenin söylemediği gibi söyleyen, vurucu şarkı sözleri ve besteleri ile bir anda geniş bir hayran kitlesi edinen grup; müziğinde rock'ın farklı dönem ve alt türlerine ait unsurları, Türk coğrafyasına mal olmuş müzikal motiflerle birleştirdi ve bunu yaparken rock'ın enerjisini kaybetmemeye özen gösterdi.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından gerçekleştirilecek bu görkemli ve eşsiz gecede yer almak ve Yüksek Sadakat grubunun vereceği müzik ziyafetini kaçırmamak için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın.

18.00 - 19.00 Kokteyl
19.00 - Konser – Yüksek Sadakat

03 March 2016 Thursday 11:30

05 March 2016 Saturday 21:00


İTÜ Maçka Yerleşkesi, Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments