23 January 2016 - Saturday

Motto Weekend powered by "SMASH THE HOUSE"

İstanbul, Sarıyer
Motto Weekend powered by "SMASH THE HOUSE"

Event Details

Etkinlik endüstrisine Everday is Weekend konsepti, Yellow Claw ve Barong Family üyeleri ile yüksek boyutta önemli bir giriş yapan Motto Space, yenilenen marka yüzü ve 'Motto Weekend' etkinlik serisi ile yolculuğuna devam ediyor.

Tomorrowland de özel bir yeri olan ve Dünyanın 1 numaralı prodüktör Dj ikilisi Dimitri Vegas&Like Mike ile büyük sükse yapan Powered By 'SMASH THE HOUSE'' konsepti 23 ocak 2016 Cumartesi günü Maslak Arena'da yıldızlar geçiti ile senin için geliyor.

Motto Player's tasarım ekibi etkinliğe özel, Maslak Arena'yı 'SPACE' başlığı altında muhteşem bir görsellikle geceye hazırlıyor.
 

Notlar;

-Organizatör (MottoSpace) tarafından uygun görülmeyen kişiler bilet ücretleri iadesi yapılmaksızın etkinlik alanına kabul edilmeyecektir

-Etkinlik alanı içerisinde eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz vestiyer hizmeti sunulacaktır.

-18 yaş altı katılımcılar aile refakati ile etkinlik alanına giriş sağlayabilirler. 16 yaşından küçükler etkinlik alanına alınmayacaktır.

-Araçlarıyla gelecek katılımcılar için alanda otopark ve vale hizmeti sunulacaktır.

-Etkinlik alanı olan Maslak Arenaya en kolay ulaşım alternatifi; Metro Yenikapı – Hacıosman hattında ‘’Atatürk Oto Sanayi’’ durağı Kuzey Çıkışı

 

23 January 2016 Saturday 18:00

24 January 2016 Sunday 04:00


Maslak Arena, G-52 ÇÖMLEKÇİ SOKAK, 34398 Istanbul, Turkey, Sarıyer, İstanbul


View Map

Event Promoter

Motto Space
Motto Space

Eğlence ve etkinlik endüstrisinde yeniliklerin öncüsü olma hedefi ile 2006 yılında kurulan Motto Space, 2014 yılında Kopenhag/Danimarka ofisi ile de dünya çapında bir şirket olma yolunda ilerliyor. Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler, festivaller, gösteriler, konserler, sinema projeleri, marka yönetimi ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla, ülkemiz kültür ve sanatına yönelik özel projeler üreten donanımı ile sektöründe yenilikçi ve öncü bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Etkinlik danışmanlığı: Kültürel ve sanatsal merkezler, eğlence mekanları, konferans salonları, açık ve kapalı konser mekanları için uygun sanatçı önerisi, ekip ve ekipman seçimi, tasarım önerileri, yasal prosedür desteği, iletişim planlaması, işletme verimliliklerinin ölçülmesi, vergi prosedürlerinin yönlendirilmesi, satın alma planlaması, satış hedeflerinin belirlenmesi gibi işlerle ilgili profesyonel danışmanlık yaparak etkin yönetim uygulamaları gerçekleştiririz. Proje geliştirme: Kurumunuzun ihtiyacına göre, hedef kitleye uygun, varılmak istenen hedefe tam isabet sağlayacak, özgün projelerin geliştirilmesi, planlanması, organizasyonu, yönetilmesi ve kontrolünü sağlarız. Projenin yönetim ve iletişim planını hazırlar, tanıtım yöntemlerini belirler, projeyi tanıtır, halkla ilişkilerini yürüterek maliyet-fayda dengesini koruyan projeler gerçekleştiririz.