18 December 2015 - Friday

#GelecekBurada Konuşmaları - Ebrar Palteki - #3

İstanbul, Üsküdar
 #GelecekBurada Konuşmaları - Ebrar Palteki - #3

Event Details

#GelecekBurada konuşmalarının üçüncüsünde Peter Thiel'ın 0'dan 1'e isimli kitabını baz alarak "girişimciliği" Ebrar Palteki ile masaya yatırıyoruz. 

Başarılı bir girişim nasıl rekabetten kaçıp kendi tekel alanını kurar? Teknoloji neden eskisi gibi hızlı ilerlemiyor? Başarılı bir iş kurmak şans işi mi? Ortaklık neden evliliğe benzer? Her girişimin kendine sorması gereken 7 soru nedir? Gelecekteki muhtemel bir ekonomik durgunluğa çare nedir? Bu sorular ve daha fazlasına Peter Thiel’ın verdiği cevaplar üzerine konuşacağız.

3Dörtgen Akademi'nin #GelecekBurada ismiyle düzenlediği bu konuşmaya katılmak için 8 Aralık'tan itibaren kayıt yaptırabilirsiniz. Oturmalı kontenjanımız ne yazık ki sınırlıdır. Ama üzülmeyin 3Dörtgen'in #Presicopehesabından canlı yayın yapacağız. :) 

Sorularınızı [email protected]'a gönderebilir ya da direkt yorum olarak belirtebilirsiniz. 

Ebrar Palteki Kimdir?
MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde İdare Hukuku kürsüsünde araştırma görevlisi. Aynı zamanda bir mobil oyun firmasında oyun tasarımları üzerine çalışıyor.

#Burası3Dörtgen #3DörtgenAkademi @3dörtgenAkademi

Etkinlik ücretsizdir. Kayıt olmak için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/1983
Diğer etkinliklerimizden haberdar olmak için Facebook etkinliklerimize abone olabilirsin.

18 December 2015 Friday 19:00

18 December 2015 Friday 21:00


3Dörtgen, Alemdağ Caddesi No:58 Kısıklı, İstanbul, Üsküdar, İstanbul


View Map

Event Promoter

3Dörtgen
3Dörtgen

Üretmekten keyif alan herkesin dilediği gibi vakit geçirebileceği eğlenceli ve maker dostu bir alana sahip dünyanın ilk konsept 3 boyutlu yazıcı mağaza ve kafesiyiz. Burada 3 boyutlu baskı, tarama veya tasarım hizmeti alabilir, birbirinden farklı marka ve model ürünleri çalışırken inceleyebilir, takım arkadaşlarımızdan dilediğin bilgiyi alabilirsin.