12 November 2015 - Thursday

BNI KOBİ 12 Kasım İş Sahipleri Buluşması

İstanbul, Esenler
BNI KOBİ 12 Kasım İş Sahipleri Buluşması

Event Details

12 Kasım 2015 Perşembe sabahı İkitelli ve çevre ilçelerde faaliyet gösteren 100'den fazla iş sahibi ile bir araya geliyoruz.

Tanışmak, tanıtmak, kazandırmak ve kazanmak için...

Siz de bu büyük günde bize katılın.

********

BNI Hakkında

Üyelerinin iş hacmini, iş akışını ve kazançlarını arttırmalarının yanı sıra, güçlü bir Network (İş İlişki Ağı) oluşturmalarını amaçlayan BNI, 60 ülkedeki 7100 aktif grubundaki 180 bin üyesine yeni kazanç kapıları açılmasını sağlamıştır.

Dünyanın en büyük ve en başarılı iş yönlendirme organizasyonu olan BNI, 2014 yılı içinde üyeleri arasında 6,6 milyondanfazla iş yönlendirmesi ve değeri $8,6 milyarı aşan bir iş hacmi yaratmıştır.

BNI, birbirine bağlı bölgesel gruplardan oluşan bir organizasyon yapısındadır vegruplarına her iş/meslek alanından tek bir temsilcinin katılmasına izin vererek, grup içinde rekabeti değil, birbirine desteği teşvik eder.

BNI yapı ve organizasyonu hakkında daha fazla bilgi edinmeniz, içinde yer alıp almama konusunda fikir oluşturmanız ve kendiniz için kazançlı ve sürdürülebilir bir iş yönlendirme kaynağı edinmek isteyip istemediğinizi değerlendirmeniz ve BNI KOBİ Üyeleri ile iş bağlantıları kurabilmeniz için sizi BNI KOBİ Business Networking Etkinliğine davet ediyoruz.

Değişik sektörlerden iş sahibiyle tanışacağınızdan, lütfen yanınızda çok sayıda kartvizit getiriniz.

12 November 2015 Thursday 06:40

12 November 2015 Thursday 09:10


Ramada Plaza Tekstilkent, Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. No:3, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

BNI - Business Network International
BNI - Business Network International

BNI, her ticari veya profesyonel alandan tek bir kişinin iş grubuna katılmasına izin veren 30 yıllık bir iş ve meslek kuruluşudur. Şu anda 60 ülkede, her hafta 7000+ çalışma grubu ve 180 bin üyesiyle BNI, dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur. BNI, kaliteli iş yönlendirmelerinin geliştirilmesi ve alınıp verilmesi için pozitif, destekleyici ve sistemleştirilmiş bir ortam sağlar. Bunu da, çok sayıda kalifiye iş sahibi ve profesyonel ile kişisel iş ilişkileri kurmanıza yardımcı olacak haftalık düzenli toplantılar sayesinde gerçekleştirir.