06 May 2015 - Wednesday

Nevgül Bilsen Safkan ile E Ticarette Rekabet ve Farklılaşma - Bir Konu Bir Konuk

İstanbul, Kadıköy
 Nevgül Bilsen Safkan ile E Ticarette Rekabet ve Farklılaşma - Bir Konu Bir Konuk

Event Details

Bir Konu Bir Konuk olarak 06 Mayıs 2015 Tarihinde kliksa.com Genel Müdürü Nevgül Bilsen Safkan ile " E Ticarette Rekabet ve Farklılaşma " konusunda söyleşi gerçekleştireceğiz

Etkinliğimize kayıt yaptırmayan katılımcılarımız güvenlik sebebiyle etkinliğimize alınamayacaktır. Kayıt yapan kişilerden seçilen 20 kişi katılımcı olacaktır.

Kayıt için => http://goo.gl/forms/X2LrA3MR5w 

Nevgül Bilsel Safkan Özgeçmiş 

Nevgül Bilsel Safkan, 1989 yılında Avusturya Lisesi ve 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Arthur Andersen’de denetim bölümünde profesyonel kariyerine başlayan Safkan, 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. 

22 yıllık iş deneyiminin 20 yıllık kısmında sektörünün lideri şirketlerde (Karma International, Superonline ve Paxar Türkiye) finanstan sorumlu üst düzey yönetici olarak görev aldı. 
2005 yılında Sabancı Topluluğu bünyesine katılan Safkan, Marsa Kraft Foods’ta Finans Direktörü olarak göreve başladı. 2006 yılında Teknosa’da Finans Direktörlüğü’ne, 2009 yılında ise Teknosa Finans Genel Müdür Yardımcılığı’na (CFO) atandı. Teknosa kariyeri boyunca önemli şirket satın almalarında (Best Buy, Uzelli gibi) proje liderliği görevini üstlendi. Teknosa’nın başarılı halka arzının ve yatırımcı ilişkilerinin de liderliğini gerçekleştirdi.

2013 yılında Kliksa İç ve Dış Tic. A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atanan Safkan, halen bu görevini sürdürmektedir.

İngilizce ve Almanca bilen Safkan, evli ve 1 çocuk sahibidir.

06 May 2015 Wednesday 18:00

06 May 2015 Wednesday 20:00


Teknosa Plaza, Batman Sk. No:18, İstanbul, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter