30 March 2015 - Monday

Ufuk Önen ile RaKaMu

İstanbul, Kadıköy
Ufuk Önen ile RaKaMu

Event Details

Ufuk Önen ile RaKaMu 30 Mart 2015 Pazartesi

Gündüz Grubu: Saat: 14:00-16:00
Akşam Grubu: Saat: 19:30-21:30

RaKaMu bilinçaltına programlanan ve bu program sayesinde; her yerde, her zaman, her koşulda, saniyeler ( 9 sn.) içinde yapılabilen, fiziksel rahatlama, zihinsel dinginlik ve mucizevi sonuçlar veren, mutlak yaratıcı güçle bağlantı sağlayan bir (meditatiftrans) çalışmadır.

Bilinçaltına programlama ve zihinsel ayrıntının verilmesi yaklaşık 90 dakikalık bir çalışmadır. Sonrasında kullandıkça, ekilmiş bir tohumun koca bir çınara dönüşümü gibi, bireyin yaşamında sıradışı sonuçlar vermesiyle ün salmıştır.


Bir çok insan zaman ve/veya yer yokluğundan meditasyon yapamadığından yakınır ki haklıdırlar.

Asırlardır bilinen bilgilerin gün ışığına çıkartılıp yeniden kullanıma sunulması sayesinde, günümüzün karmaşası içinde dahi içe yönelip farklı bir bilinç seviyesine geçiş ( MeditatifTrans ) saniyeler içinde olasıdır.

İşte! Şimdi! Her yerde, her zaman saniyeler içerisinde yapılan meditasyon.

Fiziksel Rahatlama - Zihnin Boşalması - Yaratıcı Gücün devreye girmesi. 

90 dak. da öğrenebilir ve bilinçsiz yeterli hale gelebilirsiniz.

* Zihni boşaltabilmek
* Bedeni rahatlatabilmek
* Bilincin derinliklerine ulaşabilmek hedeflenir.

90 dakikalık özel, bir defaya mahsus alacağınız bu eğitim ile yukarıda sayılanları başarmayı öğrenebilirsiniz.

Bu ilk giriş eğitimininden sonra günlük yaşamınızın her anı ve her mekanında uygulayabileceğiniz bu yöntemin adı: RaKaMu

RaKaMu ‘yu bir kez bilincinizin derinliklerine kaydettikten sonra her yerde, her zaman, saniyeler içinde (10sn.), fiziksel sisteminize yüklenen stresten, zihninize hücum eden olumsuz düşüncelerden kurtulup olaylara en uygun yaklaşımı (optimum approach) belirlemek yeteneklerinizden biri haline gelecek. Dağlara, manastırlara gerek olmaksızın işyerinizde, toplantılarınız ya da yemek arasındaki zamanlarda çözüme odaklı , başarınızı her kullanışta daha da geliştiren RaKaMu yöntemini kendiniz öğrenip uygulayabilir ve isterseniz eğitmen programı ile başkalarına da aktarabilirsiniz.

Giriş eğitimi sürecinde;

* Öncelikle bedenininiz, sizin komutlarınızla, her seferinde daha çabuk ve daha derin bir rahatlama sürecine girmeye programlanacak.
* Rahatlayan bedeni takiben zihinsel etkinlikler sizin hakimiyetinize nasıl geçer? Aşamasını takiben,
* Herhangi bir an ve/veya mekanın gereklerine uygun kaynaklara nasıl ulaşılır aşaması ile sonlanan farklı bilinç seviyelerine yönelik çalışmalar yapılır.
Zihinsel seviyede öğrenilen bilgi bilinçaltının uygulamasına hazır hale getirilir.Başka hiçbir yerde muadili olmayan bu programa katılım için lütfen kayıt yaptırınız.


Tel: 0216 3681450 Gsm: 0532 3522545

Sevgilerimizle...


Ufuk Önen ile Bireysel Seanslar için lütfen randevu alınız.

http://www.bizzkisiselgelisim.com/seans/ufuk-onen-ile-bireysel-seanslar

30 March 2015 Monday 14:00

30 March 2015 Monday 21:30


BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ, BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Bağdat Cad. Noter Sk. Biçener Apt. No:19 K:5 D:16 Şaşkınbakkal - Kadıköy/İstanbul 0216 3681450 - 0532 3522545, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
BİZZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ

BİZZ Kişisel Gelişim Merkezi'nde, kişisel gelişim eğitim programları, bireysel çalışmalar, özel terapiler ve uluslararası sertifika programlarının yanı sıra kurumsal eğitimlerle de hizmet veren Arzu Üstünberk, ekibi içinde yer alan, alanında ekol isimlerden oluşan profosyonel eğitmen kadrosu ile İstanbul dışında İzmir - Ankara - Bodrum ve KKTC'de de dönemsel olarak eğitim programları, fuar ve kamp programları düzenlemektedir.