22 October 2024 - Tuesday

%100 Müzik Sunar: DAVE WECKL & TOM KENNEDY PROJECT feat. Eric Marienthal & Stu Mindeman

İstanbul, Beşiktaş
1000.00 TRY
 %100 Müzik Sunar: DAVE WECKL & TOM KENNEDY PROJECT feat. Eric Marienthal & Stu Mindeman

Event Details

Davulun fenomeni olarak bilinen büyük usta Dave Weckl ve bas gitarist Tom Kennedy Project'ten eşsiz bir müzik ziyafeti!

DAVE WECKL & TOM KENNEDY PROJECT feat. Eric Marienthal & Stu Mindeman

Dave Weckl, davul

Tom Kennedy, elektrik bas gitar

Eric Marienthal, saksafon

Stu Mindeman, klavye

Davulun fenomeni olarak bilinen büyük usta Dave Weckl, bas gitarist Tom Kennedy ile çıktığı turne kapsamında, Türkiye seyircisinin karşısına çıkıyor. Dave Weckl & Tom Kennedy Project, saksafonda Eric Marienthal ve klavyede Stu Mindeman ile beraber tüm müzikseverleri 22 Ekim Salı gecesi Epifoni organizasyonu ve %100 Müzik katkılarıyla IF Performance Hall Beşiktaş sahnesine bekliyor.

Dave Weckl, 35 yılı aşkın bir süredir hayranları, meslektaşları ve uluslararası müzik camiası arasında yaşayan en iyi davulculardan biri olarak ün kazanmış ve bu ününü korumuştur. İkonik müziğe, müzik eğitimine ve davulcuların kullandığı ekipmanlara yaptığı katkılar çoktur. Modern Drummer dergisi Weckl'ı 2000 yılında Hall of Fame'e dahil etmiş ve "tüm zamanların en iyi 25 davulcusundan biri" seçmiştir.

Tom Kennedy, dünyanın en iyi akustik ve elektrik basçılarından biri olarak gösterilen başarılı bir turne ve stüdyo müzisyeni. Kredileri arasında hem ana akım efsanelerle hem de önde gelen çağdaş oyuncularla yaptığı performanslar ve kayıtlar bulunmaktadır. Tom'un müzikal kökleri, 9 yaşında çalmaya başladığı ve birkaç yıl içinde Freddie Hubbard, James Moody, Nat Adderly, Sonny Stitt ve Stan Kenton gibi uluslararası üne sahip müzisyenlerle sahne almasını sağlayacak kadar doğal bir enstrüman olan akustik basa dayanıyor.

Bu yeni projede Weckl, elektrik bas ustası Tom Kennedy'nin yanı sıra saksafoncu Eric Marienthal ve tuşlu çalgılarda Stu Mindeman ile güçlerini birleştiriyor.

 

Etkinlik Kuralları:

- Kapı açılış saati 19:30, konser saati 21:30

- 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı giriş yapması yasaktır. Katılımcıların yaşını doğrulamak amacıyla organizatör kimlik ibrazı isteyebilecektir.

- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir.

- Organizatör firma, misafirlere rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için mekan girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Konser alanına girecek herkes bilete tabidir

- Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.

- Konser alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.

- Konser alanına profesyonel ses ve görüntü kayıt araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ve Selfie ve GoPro çubukları alınmayacaktır.

- Organizatör tarafından konser boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan ve konser alanında olan herkes görüntülemeyi kabul etmiş sayılır.

- Konser bileti alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır.

- Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

- Konser alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.

- Konser alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.

- Konser süresince biletinizi saklayınız.

- Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

- Konser alanına evcil hayvan alınmayacaktır.- Konser alanına yanıcı, patlayıcı, parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.

- Konser biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

Performers

Dave Weckl, Tom Kennedy Eric Marienthal Stu Mindeman

22 October 2024 Tuesday 19:30

22 October 2024 Tuesday 23:55


IF Performance Hall, Cihannüma Mah. Akmaz Çeşme Sok. No:26, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter