21 July 2024 - Sunday

Jazzy Sundaze Presents; Ayşe Sicimoğlu Quartet

İstanbul, Beşiktaş
475.00 TRY - 1350.00 TRY
Jazzy Sundaze Presents; Ayşe Sicimoğlu Quartet

Event Details

Jazzy Sundaze Presents;

Ayşe Sicimoğlu Quartet

Ünlü caz sanatçıları eşliğinde, özel şeflerin hazırladığı tadım ve kokteyl workshopları ve lezzetli yemeklerle Pazar gününüzü premium bir deneyime çevirmeye hazır mısınız?

Jazzy Sundaze olarak ayda 1 Pazar günü Swissotel The Bosphorus Chalet Garden’da ünlü caz sanatçıları eşliğinde, özel şeflerin hazırladığı workshoplar ve lezzetli yemeklerle bir araya geliyoruz.

Swissotel The Bosphorus’un yeşilliklerle çevrili bahçesinde, ünlü caz sanatçılarının ruhu doyuran zengin müzikleri eşliğinde harika bir gün geçirmeniz için sizi bekliyoruz. Ayrıca çeşitli workshoplar ve gurme food court alanımızla, bu etkinlik kaliteli bir Pazar etkinliği arayan herkes için idealdir.

Swissotel The Bosphorus’un Chalet Garden alanında düzenlenecek olan bu  workshoplara katılabilir ve Gourmet şeflerimizin eşliğinde lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu özel etkinliklerle, Jazzy Sundaze olarak sizlere unutulmaz bir Pazar deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Detaylı bilgi için etkinlik takvimimize ve açıklamalarımıza göz atmayı unutmayın.

Herkesi bu premium etkinliklere katılmaya davet ediyoruz!

21 Temmuz

Jazzy Sundaze Presents;

Ayşe Sicimoğlu Quartet

Doruk Güralp

Mert Ninat

Etkinlik Saati: 14.00 – 22.00

Ayşe Sicimoğlu Quartet, geniş ve renkli repertuarıyla dinleyicilerini zaman tüneline davet ediyor.

Gurme Food Court

Türk ve Dünya mutfaklarını sentezleyerek özel menülere imza bırakan Swissotel Bosphorus Gourmet, profesyonel hizmetini Jazzy Sundaze’in yaratıcı ruhuyla buluşturuyor. Etkinliğe özel hazırlanan lezzetlerle yeme-içme deneyimini doyuruculuktan çok öteye taşıyoruz.

Workshoplar

Usta isimlerin katılımıyla gerçekleşecek yaratıcı atölyelerle, yenilikçi enerjimizi beslemeye devam ediyoruz. Özgün sanatçılarla buluşmak ve yaratıcı ruhunu caz müziğiyle beslemek için Jazzy Sundaze etkinlikleri seni bekliyor.

ETKİNLİK KAPSAMINDAKİ BÜTÜN GELİŞMELER SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN DUYURULACAKTIR.

Gelişmelerden haberdar olmak ve kaçırmamak için takipte kalın!

Instagram: @jazzysundaze

ETKİNLİK TAKVİMİ

11 Ağustos

Ercument Orkut Quartet

Nena

Temmuz Ağdere

8 Eylül

Flapper Swing

Sali Chandler

Tolga Duyan

20 Ekim

Ferit Odman Quintet

Doğa Aydeniz

Lal

Bağımız Var ile Anadolu Üzümleri Şarap Tadımı + Genel Giriş 15:30
Bağımız Var sunumuyla düzenlenen workshop ile Anadolu'nun eşsiz üzümlerini keşfetmeye ve şarap tadımı deneyimine davetlisiniz. Etkinliğin tadını çıkarırken uzmanlarımız eşliğinde şarapları keşfedecek ve lezzetleriyle tanışacaksınız.

Bağımız Var ile Anadolu Üzümleri Şarap Tadımı + Genel Giriş 17:00
Bağımız Var sunumuyla düzenlenen workshop ile Anadolu'nun eşsiz üzümlerini keşfetmeye ve şarap tadımı deneyimine davetlisiniz. Etkinliğin tadını çıkarırken uzmanlarımız eşliğinde şarapları keşfedecek ve lezzetleriyle tanışacaksınız.

Swissotel Bosphorus presents: Peynir Tabağı Oluşturma Atölyesi + Genel Giriş 18:30
En güzel eşliklerin tek tabakta nasıl bir araya geldiğini öğrenmeye hazır mısınız? Swiss Gourmet lezzetin sırlarını açığa çıkarıyor! Şarküteri dünyasının gizemlerini keşfetmek ve şarap tad uyumu için bu atölyeye katılın. Bu leziz atölyede kendi şarküteri tabağınızı oluşturarak mükemmel lezzeti yakalayacağınız bir yolculuğa çıkın..

Jack Lives Here: Tenesse Rüyası + Genel Giriş 18:30
Kendine özgü ruhu ile Tenesse Viski kategorisinde özel seçkiler, tarihçe ve üretim teknileri ile beraber Amerikan kültürünü damaklarınıza getiriyoruz. Işıl Ece Erdoğmuş Becer'in keyifli anlatımı ile bu atölyede tat paletlerimizi genişletiyor olacağız.

ETKİNLİK KURALLARI

 

⁃             Etkinlik kapı açılış saati 14.00'tür.

⁃             Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük katılımcıların ebeveynleri ile gelmeleri zorunludur.

⁃             Etkinlik alanına girecek olan herkes, yaş alt-üst sınırı olmaksızın bilete tabidir. Kayıp biletlerden organizatör sorumlu değildir.

⁃             Kimliği/Ehliyeti/Pasaportu yanında olmayan bilet sahipleri etkinlik alanına alınmayacaktır.

⁃             Katılım sağlayacak küçük evcil dostlarımız; etkinlik alanında bulunduğu süre boyunca tasma, ağızlık gibi güvenlik önlemleri ve bütün sorumlulukları ile eşlikçilerine aittir.

⁃             Yasa dışı maddelerin kullanımı ve bulundurulması kesinlikle tasvip edilmemektedir. Yasadışı madde kullandığı veya bulundurduğu tespit edilen kişiler festival alanından atılacak ve kara listeye alınacaktır.

⁃             Etkinlik alanına girişlerde çanta ve üst kontrolü yapılacaktır.

⁃             Etkinlik alanında yiyecek-içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan yiyecek ve içecek getirilemez.

⁃             Yanıcı ve/veya patlayıcı sıvı veya gaz maddeler, biber gazı ve kesici ve/veya yaralayıcı aletler festival alanına kesinlikle alınmayacaktır.

⁃             Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası), ve selfie çubuğu ile girilmesine izin verilmemektedir.

⁃             Bir bilet; bilet kesiminde takılacak bileklik ile birlikte, sahibine organizatör tarafından belirlenmiş saatler arasında festival alanına giriş hakkı verir. Bilet ve/veya bilekliğin kaybolması, bilekliğin bilekten herhangi bir şekilde çıkarılması, giriş hakkının kaybına yol açar. Bilet ve/veya bileklik kaybından organizatör sorumlu değildir.

⁃             Etkinlikte yüksek ses düzeyi bulunmaktadır.

⁃             Etkinlikte ışığa duyarlı epilepsi hastalarını rahatsız edebilecek görsel efektler içermektedir.

⁃             Etkinlik alanında bilet iadesi yapılmamaktadır.

⁃             Organizatör, indirimli/kampanyalı bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

⁃             Organizatör etkinlik alanı, etkinlik program ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

⁃             Etkinliğin güvenliğinden sorumlu kişiler ve organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

⁃             Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı organizatör firmaya ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

⁃             Etkinlik ayakta düzende gerçekleşecektir.

 

Performers

Doruk Güralp Mert Ninat Ayşe Sicimoğlu

21 July 2024 Sunday 14:00

21 July 2024 Sunday 22:00


Chalet Garden, Swissôtel The Bosphorus, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Common Culture
Common Culture

New Generation Events & Brand Solutions