20 December 2014 - Saturday

10. Genç AKADEMİ

Ankara, Çankaya
10. Genç AKADEMİ

Event Details

10. Genç AKADEMİ 20-21 Aralık’ta Congresium Kongre ve Fuar Merkezi’nde!

Genç AKADEMİ , “Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumudur.

Her yıl Türkiye genelinde 60 farklı üniversite ve 80 farklı bölümden yaklaşık 1000 katılımcıya unutulmaz bir hafta sonu yaşatan Genç AKADEMİ, bu yıl da sizi siyaset, iş ve medya dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya getiriyor. 

Alanında lider konuşmacıları dinleyerek kendinize her alanda vizyon katarken, gece eğlencesi ve sürpriz etkinliklerle doyasıya eğleneceksiniz!

Yıllardır süregelen marka değeri ve Operational Reserach Kulübü’nün 22 yıllık deneyimi ile 10. Genç AKADEMİ 20-21 Aralık 2014’te Congresium Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Ankara dışından gelecek olan katılımcılar için konaklama ücreti bilet fiyatına ek olarak 50 TL'dir. gerçekleşecektir. Bilet alma işleminde konaklama istediğinizi belirttiğiniz takdirde kulübümüzde ayarlanan otellerde adınıza rezervasyon yaptırılıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Detaylı program yakında açıklanacak olup kesinleşen konuşmacılarımız şu şekildedir:

Mete GÜNEY- Mastercard GüneyDoğu Avrupa Genel Müdürü

Mehmet YÖRÜKOĞLU- TC Merkez Bankası Başkan Yardımcısı

Barış KARAKULLUKÇU- MUDO CEO

Selçuk YAŞAR - Roketsan Genel Müdürü

Burhan Çakır - TOFAŞ İnsan Kaynakları Direktörü

Hakan ALP – Finansbank İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Mehmet AUF – Kişisel Gelişim Uzmanı 

Yücel ERSÖZ – Deloitte Partner


Detaylı bilgi için; 

www.genc-akademi.com

Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/
bilkent.genc.akademi

Twitter Sayfası:
https://twitter.com/Genc_Akademi

20 December 2014 Saturday 09:00

21 December 2014 Sunday 19:00


Congresium Ankara, Söğütözü Cad. No:1/A Çankaya, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Operational Research Kulübü
Operational Research Kulübü

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü 1992 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. Etkinliklerini Bilkent Üniversitesi Öğrenci Konseyi’ne bağlı olarak gerçekleştiren Operational Research Kulübü 160’ı aktif 400 üyeden oluşmaktadır. Hedef üye kitlesi tüm Bilkent Üniversitesi öğrencileri olan Operational Research Kulübü, sene içinde düzenlediği ulusal ve uluslararası organizasyonların yanı sıra yaptığı ortak çalışmalar ile Bilkent Üniversitesi’nin, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en aktif öğrenci kulüplerinden biridir. Bilkent Üniversitesi’nde aktivitelerini sürdüren 113 kulüp arasından Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü son 5 yıldır Öğrenci Konseyi tarafından en aktif kulüp seçilmektedir.