12 May 2023 - Friday

Summer is Loading!

İzmir, Bayraklı
Summer is Loading!

Event Details

Size ufak bir bilgi verelim! Geçtiğimiz sene her gün Alaçatı ve Çeşme'de partilediğimizi biliyor muydun? Bu sene de kaldığımız yerden devam edeceğiz! Ama bunun gelmesine çok az kaldı.. O gelene kadar yazın fragmanı tadında bir geceyi sizlere sunuyoruz!

Yerini ayırmayı unutma!

Etkinlikte bilete 1 adet Gin / Vodka dahildir! 

Kapı açılış: 23.30

Tarih: 12 Mayıs 2023                                                                                                                                                                                                                                                                             

Konum: Tac Mahal / Bayraklı Turan

Bileti satın alan şahısların kapı açılış saatinden 10 dakika önce orada olmaları ve 0 542 649 17 87 telefon numarasından bizlere ulaşması gerekmektedir!

KURALLAR!


-Etkinlikte kız-erkek oranındaki denge gözetilmektedir! ( Bilet satın alırken kız-erkek şeklinde alım yapılması gerekmektedir!)                                                                                                              -Erkek katılımcıların eşofman ve şort tipi kıyafetler giymemesi gerekmektedir!

-Organizasyon ekibi olumsuz hal ve hareket sergileyen katılımcıları bilet iadesi yapmaksızın etkinlikten uzaklaştırma hakkına sahiptir!

12 May 2023 Friday 23:00

13 May 2023 Saturday 03:00


Tac Mahal, 1649 Sk. No:17, Bayraklı, İzmir


View Map

Event Promoter

Winwin Group
Winwin Group Questions For Organizer?

İzmir'in en prestijli gece kulüplerinde, etkinlik alanlarında, kitlelere hitap edecek bir çok konsept ile öğrenci ruhlu ve birbirinden donanımlı ekibi ile Winwin Group, yıllardır kalitesinden ödün vermeden eğlendirmeye devam ediyor!