10 March 2023 - Friday

OLIVER HUNTEMANN,SIRMELO

Ankara, Çankaya
 OLIVER HUNTEMANN,SIRMELO

Event Details

Ankara's most special nightclub, Kite, is once again hosting Oliver Huntemann, one of the masterminds of the electronic music world, with the support of Eureka Music on March 10th! Oliver Huntemann, known for his numerous performances and successful productions worldwide, is among the best DJs of all time, causing a commotion every time he comes to Kite! We can't wait to see you among us on this amazing night! 

Şehrin en özel gece kulübü Kite elektronik müzik dünyasının usta isimlerinden Oliver Huntemann’ı Eureka Music’in katkıları ile 10 Mart’ta tekrar ağırlıyor! Dünya genelinde sayısız performansı ve başarılı prodüksiyonlarıyla tanınan, tüm zamanların en iyi DJ'leri arasında yer alan Oliver Huntemann Kite’a her gelişinde bir izdihama sebep olmakta! Bu enfes gecede sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

10 March 2023 Friday 23:00

11 March 2023 Saturday 05:00


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival