16 December 2022 - Friday

RAVE ANK PRESENTS: ELLI ACULA

Ankara
RAVE ANK PRESENTS: ELLI ACULA

Event Details

Techno, Rave, Breakbeat, Electro ve Jungle arasında giden özgün setleri sayesinde kendisine Berghain, Printworks, Fabric ve Robert Johnson gibi Avrupa’nın en ikonik kulüplerinde yer edinen Elli Acula 16 Aralık’ta bir kez daha Kite sahnesini büyülemeye geliyor. Gecenin fitilini Kite’ın müzik direktörleri Sinan Çelik ve Efanin b2b performansları ile ateşliyor!

Sinan Celik, son dönemlerde çıkarmış olduğu kısaçalarlar ile UMEK, Spartaque, Metodi Hristov, Markantonio gibi sanatçıların desteğini aldı. Slam, Timo Maas, Deborah De Luca, Joyhauser, Kobosil gibi başarılı djler ile aynı sahneyi paylaşan sanatçının çeşitli parçaları Alan Fitzpatrick, Speaker Honey, Mladen Tomic ve Barbuto gibi sanatçıların setlerinde yer aldı.

Anıl Can Ünal (A.K.A Efanin), 2022 ilk yarısında yeni sanatçı ismiyle birlikte IAMT, Reload, Mavic Music, Crash!, Space Kraft gibi kayıt şirketleriyle EP ve single anlaşmalarına imza attı ve aynı zamanda Joseph Capriati, Marco Faraone, Markantonio, Barbuto, Tony Romanello gibi önemli sanatçılardan destek aldı. Şimdiye kadar Slam, Timo Maas, Deborah de Luca, Kobosil, Joyhauser gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı.

16 December 2022 Friday 23:00

17 December 2022 Saturday 05:00


Kite Ankara, Güvenevler Mah. Güvenlik Cad. No:97, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Rave Ank
Rave Ank Questions For Organizer?

Electronic music community based in Ankara, set to promote and revive Rave culture and to make the capital city of Ankara a pioneer in the country.