25 November 2022 - Friday

Rave ANK Presents : MØMY

Ankara, Çankaya
Rave ANK Presents : MØMY

Event Details

15.yy'da Antik Mısır'dan bugüne kadar gelen mumya efsanesini kendine has konsepti ile güçlü ve duygulu tekno ile birleştiren MØMY, 25 Kasım'da Rave ANK organizasyonuyla Türkiye'de ilk kez Kite sahnesine konuk oluyor. Fransa'nın ikonik kulüplerinde boy gösteren, Pan-Pot, Marcel Dettmann, Regal, Randomer gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan MØMY, özel konsepti ve ilgi çekici hikayesi ile Kite'ta.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

25 November 2022 Friday 23:30

26 November 2022 Saturday 05:00


Kite Ankara, Güvenevler Mah. Güvenlik Cad. No:97, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Rave Ank
Rave Ank

Electronic music community based in Ankara, set to promote and revive Rave culture and to make the capital city of Ankara a pioneer in the country.