13 October 2022 - Thursday

#PyraMıdNıght

İzmir
#PyraMıdNıght

Event Details

Winwin Group ekibi olarak, alışılmış fikstürün dışına çıkarak Perşembe gününü de süslemek istdik, ve sizler için güzel bir tur paketi hazırladık!
Perşembe akşamı, geceye yeni nesil meyhanede eğlenerek başlıyoruz! Burada herkese rakı ya da şarap ile meyve tabağı ve meze ikramlarımız servis edilecektir!
Sonrasında özel servis ile Bayraklı Folkart Towers'da bulunan Eloi Club'a geçiyor ve partilemeye başlıyoruz! Burada da birer kadeh ikram gin ya da vodkamızı aldıktan sonra hız kesmeden eğlenceye devam ediyoruz! Etkinliğimiz gece 02.45 gibi bitecek olup bu saat itibari ile servis ile dönüşlerimiz gerçekleşecektir! 

HERKESİ, İÇERİĞİ DOLU DOLU VE FAZLACA KEYİFLİ OLACAK OLAN BU AKŞAMA DAVET EDİYORUZ!SERVİS DETAYI İÇİN @group_winwin SAYFASINA BİLGİ VERMEYİ UNUTMAYIN!

ETKİNLİKTE KIZ-ERKEK SAYISINDAKİ DENGE GÖZETİLECEKTİR! BİLET ALIRKEN BU HUSUSA DİKKAT EDİLMESİ ÖNEM ARZ EDER!

KATILIMCILARIN KIYAFET KURALLARINA DİKKAT ETMESİ GEREKMEKTEDİR! ( EŞOFMAN VE ŞORT TİPİ HİÇBİR KIYAFET KABUL EDİLMEMEKTEDİR!)

ETKİNLİKTE KATILIMCILARIN KÖTÜ BİR HAREKET SERGİLEMESİ DURUMUNDA ORGANİZASYON YÖNETİCİLERİNİN KATILIMCILAR ETKİNLİKTEN UZAKLAŞTIRMA HAKLARI VARDIR!

13 October 2022 Thursday 21:00

14 October 2022 Friday 03:00


Eloi, Folkart Towers, Bayraklı, İzmir


View Map

Event Promoter

Winwin Group
Winwin Group Questions For Organizer?

İzmir'in en prestijli gece kulüplerinde, etkinlik alanlarında, kitlelere hitap edecek bir çok konsept ile öğrenci ruhlu ve birbirinden donanımlı ekibi ile Winwin Group, yıllardır kalitesinden ödün vermeden eğlendirmeye devam ediyor!