05 October 2022 - Wednesday

WEDNESDAY TOUR AT İZMİR

İzmir
WEDNESDAY TOUR AT İZMİR

Event Details

Winwin Group ekibi olarak, Çarşamba'ların daha dolu ve eğlenceli geçmesinin gerektiğini düşündük ve sizler için güzel bir tur paketi hazırladık!
Çarşamba akşamı, geceye yeni nesil meyhanede eğlenerek başlıyoruz! Burada herkese rakı ya da şarap ile meyve tabağı ve meze ikramlarımız servis edilecektir!
Sonrasında özel servis ile Bayraklı Folkart Towers'da bulunan Eloi Club'a geçiyor ve partilemeye başlıyoruz! Burada da birer kadeh ikram gin ya da vodkamızı aldıktan sonra hız kesmeden eğlenceye devam ediyoruz! Etkinliğimiz gece 02.45 gibi bitecek olup bu saat itibari ile servis ile dönüşlerimiz gerçekleşecektir! 

HERKESİ, İÇERİĞİ DOLU DOLU VE FAZLACA KEYİFLİ OLACAK OLAN BU AKŞAMA DAVET EDİYORUZ!SERVİS DETAYI YETKİLİ EKİP ÜYELERİ TARAFINDAN SİZLERE VERİLECEKTİR!

ETKİNLİKTE KIZ-ERKEK SAYISINDAKİ DENGE GÖZETİLECEKTİR! BİLET ALIRKEN BU HUSUSA DİKKAT EDİLMESİ ÖNEM ARZ EDER!

KATILIMCILARIN KIYAFET KURALLARINA DİKKAT ETMESİ GEREKMEKTEDİR! ( EŞOFMAN VE ŞORT TİPİ HİÇBİR KIYAFET KABUL EDİLMEMEKTEDİR!)

ETKİNLİKTE KATILIMCILARIN KÖTÜ BİR HAREKET SERGİLEMESİ DURUMUNDA ORGANİZASYON YÖNETİCİLERİNİN KATILIMCILAR ETKİNLİKTEN UZAKLAŞTIRMA HAKLARI VARDIR!

05 October 2022 Wednesday 20:30

06 October 2022 Thursday 02:45


Eloi, Folkart Towers, Bayraklı, İzmir


View Map

Event Promoter

Winwin Group
Winwin Group Questions For Organizer?

İzmir'in en prestijli gece kulüplerinde, etkinlik alanlarında, kitlelere hitap edecek bir çok konsept ile öğrenci ruhlu ve birbirinden donanımlı ekibi ile Winwin Group, yıllardır kalitesinden ödün vermeden eğlendirmeye devam ediyor!