02 September 2022 - Friday

Gräfin, Simge

Ankara, Çankaya
Gräfin, Simge

Event Details

2 Eylül Cuma akşamı bizlerle olacak İstanbul doğumlu; eczacı olmasının yanı sıra müziğin tüm formlarıyla ilgilenen Gräfin, müzik serüvenine bir metal grubunda vokal olarak başladı. SAE’de aldığı “Elektronik Müzik Prodüksiyonu” ve “Performans DJ’liği” eğitimleriyle birlikte Djlik ve prodüksiyon hayatı başlayan Gräfin, hızlı ve enerjik parça seçimleriyle özgün tarzını oluşturdu. Bu zamana kadar Marcel Dettmann, Héctor Oaks, Amelie Lens, Somewhen, Schacke, Regal, Rebekah, Paula Temple, SNTS gibi geniş müzik skalasında ki isimlerle birlikte çaldı. Tarzını yüksek enerjili ritimlerden alan; raw, proper ve hard groove’u kendi güçlü stiliyle hikayelendiren Gräfin, Drept, Carbone Records, Exhale, Harder Traxxx, Texture, Artaphine gibi bir çok labelın toplama albümlerine girmekle beraber ilk EP’si “A Twinkle on Milky Way”i MITSU2000’den çıkartarak hızla yükseliş gösterdi.

Grafin’e eşlik edecek olan isim ise lokal sahnenin sevilen yüzlerinden Simge olacak.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Grafin Simge

02 September 2022 Friday 23:00

03 September 2022 Saturday 04:30


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival