24 August 2022 - Wednesday

Beyaz Lotus Çiçeği Meditasyonu

Online
Beyaz Lotus Çiçeği Meditasyonu

Event Details

Beyaz Lotu meditasyonu Budist meditasyonlar arasında belki de en bilinenlerindendir. Gautama Buddha insanın gelişimini lotus çiçeğine benzetmiştir. Bu benzetmenin doğasını anlamak ve deneyimlemek için sizleri meditasyonumuza davet ediyoruz. 

Budist değerleri: Çamurdan çıkan ve çamurlu su yüzeyinin üzerinde açan bir nilüfer çiçeği gibi, hayatın getirdiği kirliliklerin ve acıların üzerine çıkabiliriz.

Beyaz nilüferin açmasına giden basamaklar Buda tarafından Sekiz Katlı Yüce Yol'da bizlere verilmiştir. Bu yüce yolda hep beraber yürümek için çalışmalarımıza bekleriz. 

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri nedeniyle, iyi niyetli öğrencilerin bir araya gelmesinden oluşan organik bir yapıdır. Grup, gelecek olanın yollarını hazırlar ve insanlık ailesinin gelişimine ışık tutar. Amacı yaratılışa destek olmak, yolu arayanlara yolu göstermektir. Bu yol Himalaya Bilgeliği ve Beyaz Kardeşliğin yoludur. Işığın Mücevherleri kar amacı gütmez, dünyaya ve canlılara hizmeti önemser, öncelik oradadır. 

24 August 2022 Wednesday 21:00

24 August 2022 Wednesday 22:30


Online Event - Işığın Mücevherleri - Meet

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri Questions For Organizer?

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri için bir araya gelmiş bir topluluktur ve spiritüel hayatı keşfetmenize yardım eder. Teozofiyi, Eskimeyen Bilgeliği, Agni ve Raja Yoga geleneğini, Mahatmaların izlerini takip eder. İnsanın yüksek fakülteleriyle ilgili konularda, hayatın içinden örneklerle grup halinde çalışır.

Comments