17 June 2022 - Friday

THE Q PROUDLY PRESENTS : SERCAN YANBAY, MILES AWAY

Ankara, Çankaya
THE Q PROUDLY PRESENTS : SERCAN YANBAY, MILES AWAY

Event Details

“Progressive Minds” parçası, ilk olarak Mart ayı sonunda Future Forward Music’in 44 sanatçıyı bir araya getirdiği “The Void” derleme albümünde miks versiyonuyla dinleyicilerle buluşmuştu. “Progressive Minds”a eşlik eden diğer parça “Reflexion” ise simetrik ses elementlerinin dikkat uyandırdığı, güçlü enerjisiyle öne çıkan bir yapıma imza attı ve hiç ara vermeden Wolfson’un (Gokhan Bozkurt) “Ups & Downs” parçasına yaptığı remixle dikkatleri üzerine çekmişti.
Ülkemizde bir çok gece klübü ve festivalde yer alan Sercan Yanbay'ın Haziran ayında Belçikanın en önemli festivallerinden Extrema Outdoor ve en iyi gece kulüplerinden biri olan Labyrinth Club’da sahne aldı! Sercan Yanbay 17 Haziran akşamı The Q Ankara sahnesinde gecenin açılışını ise yükselen yetenek Miles Away yapıyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

Performers

Sercan Yanbay Miles Away

17 June 2022 Friday 21:00

17 June 2022 Friday 23:55


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality