10 June 2022 - Friday

ALESTA AFTER PARTY | KIPER, BERKE SAHIN, ISHH & BLAG

Ankara, Çankaya
ALESTA AFTER PARTY | KIPER, BERKE SAHIN, ISHH & BLAG

Event Details

Alesta for the AFTER!

Geleneksel yelken takımı partisi "Alesta", 10 Haziran'da The Q Ankara'da Ankara'nın en eğlenceli ekipleri Jet Rekt, Peachgang, Beunion ve Technoise sunumuyla geliyor. Ankara'nın ilk ve tek elektronik müzik radyosu Technoise Radio kurucularından Kiper, Berke Şahin ve ISHH b2b Blag ile müziği ve enerjisiyle dopdolu bir gece sizleri bekliyor. Sen de bu tecrübeye hazırsan çok geç olmadan biletino üzerinden biletini alabilirsin!

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

10 June 2022 Friday 21:00

10 June 2022 Friday 23:55


The Q, Çukurambar, 1480. SK. Besakule A Blok Çankaya, Ankara, 06510 Çankaya/Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

The Q
The Q

Q for Quality