14 July 2022 - Thursday

Moonrise at Sunset w/ BONDI

İstanbul
75.00 TRY - 150.00 TRY
Moonrise at Sunset w/ BONDI

Event Details

Producer fabrikası Berlin’in dünya müzik endüstrisine kazandırdığı değerlerden biri olan Bondi, organik sesleri bir malzeme olarak kullandığı ve indie anımsamalarıyla harmanlanan synthlerin eşlik ettiği derin müziğini Stil Vor Talent, Warung Recordings, Einmusika & Dantze gibi devlerden yayınladığı prodüksiyonlarla tüm dünyaya tanıtmayı başardı.

Kater Blau, Ritter Butzke ve Wilde Renate gibi komünlerde düzenli olarak yer alan Bondi, etkileyici hikayesini paylaştığı performansı ile 14 Temmuz’da güneşi uğurlayıp dolunayı selamladığımız Moonrise at Sunset’te Klein Garten’de bizlerle!
EN//
One of the values ​​that the producer factory Berlin brought to the world music industry, Bondi managed to introduce his deep music accompanied by synths, which he used organic sounds as a material and blended with indie reminiscences, with the productions he released from giants such as Stil Vor Talent, Warung Recordings, Einmusika & Dantze. Bondi, who is a regular in communes such as Kater Blau, Ritter Butzke and Wilde Renate, will be with us at the Klein Garten at “Moonrise at Sunset” where we bid farewell to the sun and greet the full moon on July 14 with a performance in which he shared his impressive story.
Kurallar:
-Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
-Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.
-Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını kabul eder.
-Yazılı izin olmadığı takdirde profesyonel görüntü kayıt cihazları sokmak ve çekim yapmak yasaktır.
-Profesyonel olmayan cihazlarla, diğer misafirleri ve performans veren sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayatının gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmesi beklenmektedir. Flaşlı çekim yapmak kesinlikle yasaktır.
-Organizasyon ve mekan yetkilileri uygun görmedikleri kişileri etkinlik ve backstage alanına almama hakkına sahiptir.
-Kadın-erkek sayısındaki dengeye, tavır, üslup, giyim ve genel anlamıyla uygunluk konularına özellikle özen gösterilmekte olup bu ve bu gibi sebeplerden ötürü giriş yapılamayabilir. Bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. Kapımızın kararı sondur ve her koşulda geçerlidir.
-Satın alınan biletlerde iade, iptal veya değişim yapılamaz.

14 July 2022 Thursday 18:00

15 July 2022 Friday 01:00


KLEIN.garten, Beyoğlu, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments