12 June 2022 - Sunday

Doğan Cem

İstanbul
30.00 TRY
Doğan Cem

Event Details

1997 yılında Zonguldak’da doğan Doğan Cem , İlkokul döneminde okul konserlerinde şarkı söylerken sesini ve yeteneğini keşfetti. Müzik öğretmeninin desteği ile küçük yaşta birçok sahne deneyimi oldu. Sonrasında hayatında, 
müziğin meslek haline gelebileceğine karar verdi. Sahnede olmak ve bir şekilde müziğin içinde olmak istiyordu. Ortaokuldan itibaren şan dersleri almaya başladı. Lise eğitimini düz lisede tamamlayan Doğan Cem, Üniversite için Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü sınavına girdi. 
Burada profesyonel anlamda başladığı eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde devam etmiştir. Eğitim süresince kendini Şan, Piyano, Solfej alanlarında oldukça geliştirmiş olmanın yanı sıra 
eğitmenlik yapmaya devam etmektedir. İstanbul’da yaşamına devam etmektedir.
Müzik kariyerine kendi yazdığı ve bestelediği şarkılarıyla devam etmek istemesiyle birlikte single çalışmalarına başlamış olup, bestelerine yoğunlaşmıştır. Çalışmalarına hızla devam etmektedir.

12 June 2022 Sunday 22:00

12 June 2022 Sunday 23:55


Muaf Kadıköy, Kadıköy, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
Muaf Kadıköy Questions For Organizer?

3 yılı aşkın süredir Sanat ve eğlencenin merkezi olan Muaf Kadıköy kaliteli müzik kaliteli zaman sloganıyla konuklarına hizmet vermektedir. Dj Performanslar, Konserler, Lansman Konserleri, Stand-Up Performanslar, Kapalı Grup Etkinlikleri ve en önemlisi kesintisiz eğlence sizlerle.

Comments