28 May 2022 - Saturday

The Gardens of Babylon // Istanbul Reunion

İstanbul, Şişli
The Gardens of Babylon // Istanbul Reunion

Event Details

Amsterdam menşeli The Gardens of Babylon serisi, Generic Music organizasyonuyla uzun bir aradan sonra İstanbul’a dönüşünü 28-29 Mayıs tarihlerinde Klein Phönix Park’ta yapıyor!

Babil Bahçeleri, müzik, manevi ve rüya efektleri yaratan görsel bir deneyime hazır mısın? Elektronik müzikte başarıdan başarıya koşan yerli ve uluslararası sanatçılar ruhunuzu dinlendirmek için sizleri bekliyor olacak.

LINE UP:

Cumartesi

☆゚Menachem 26
☆゚Omerar Nanda b2b Veleyle
☆゚Rampue
☆゚Ali Kuru
☆゚Cüneyt Çilingiroğlu 

Pazar

☆゚Gaia Ekho
☆゚Islandman
☆゚Rodriguez Jr
☆゚Chris Schwarzwalder 
☆゚Elif
☆゚Orkun Bozdemir


Canlı performanslar, açılış seremonisi, chill out ve daha fazlası 28-29 Mayıs günü katılımınızla çok daha heyecan verici olacak.

#genericmusiclovesyou

www.gmabooking.com

EN//

Amsterdam originated The Gardens of Babylon series is making its comeback after a long time in Istanbul at Klein Phönix Park on 28th & 29th May, organised by Generic Music!

Are you ready for an experience created with the visuals of Gardens of Babylon, music and spiritual dream effects?
Strong names of both international and local music industry will be waiting for you to calm your soul.

Live performances, opening ceremony, chill out and more will be way more exciting with your contribution on May 28th & 29th.

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.  (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini Etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
- Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.) alınmayacaktır.
- Etkinlik’e katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinlik’e katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

28 May 2022 Saturday 15:00


29 May 2022 Sunday 15:00

30 May 2022 Monday 00:00


Klein Phönix Park, Klein Phönix, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter